240l jaki zestaw z szafką

Wszystko co dotyczy akwarystyki słodkowodnej

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Sebsn122
Posty: 13
Rejestracja: 27 lut 2021 19:39

240l jaki zestaw z szafką

Post autor: Sebsn122 »

Proste pytanie
docelowo główni mieszkańcy to skalary
oraz ryby z obecnego zbiornika 72l zbrojnik złoty 1, otoski 6 , razbory 7, helmet 2

JUWEL RIO 240 BIAŁY + SZAFKA + LED MULTILUX

czy

JUWEL RIO 240 BIAŁY + SZAFKA + LED MULTILUX

zestaw Aquaela glossy odpada bo meble w domu białe mat i żona nie zgadza się na pełen połysk.
Zestaw opti był brany pod uwagę ale nie ma już go na promce w białym kolorze wychodziło 1700 teraz 2000+ a ponoć szafa słaba

zależy mi też na dobrym szkle akwarium będzie stało w salonie mam w domu 4 latke i 2 dziecko w drodze.

Jakieś inne propozycje inne wymagane elementy ? poza ro.

docelowo z roślinami i podłożem chciałbym zamknąć sprawę w 2500. mam piwnicy dużą butle 8l. CO2 do ładowania sody wiec z czasem dokupię adapter do CO2 na butle sody streem. puki co bimbrownia.
Ze starego akwa, chce zachować korzeń, kokos i kamienie lawowe. Po dezynfekcji reszta idzie w kosz problem z jakimś paskudztwem. (jak przekwaratanować rybki(wyczyścić szło i w gołym trzymać podczas dojrzewania nowego ?), padło wszystko co było z labirynem, prawdopodobnie pretniki od takiego pana z okolic Wrocławia przytargały coś co na początki przypominało pasożyty, długie odchody z nitkami leczenie, na nicienie i wiciowce leczenie nie pomogło, ostatni okaz dał do zrozumienia że to puchlina przybrał postać szyszki (2 tyg od zakończonego leczenia mpl. Pozostała obsada bez zmian. O teraz tylko Gibcio jeżeli chodzi o rybki.
Awatar użytkownika
Neurochirurg
Ekspert akwarysta
Posty: 2796
Rejestracja: 29 wrz 2015 10:02
Lokalizacja: opolskie

Re: 240l jaki zestaw z szafką

Post autor: Neurochirurg »

Dałeś do wyboru A lub A.
Obrazek<----klik
[360] Los Angelfish
[30] Samotne drzewko
ODPOWIEDZ