Ahh te Żabki

Hodowla krewetek, raków; ślimaki i inne stworzenia

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Angel
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2004 18:16

Ahh te Żabki

Post autor: Angel »

Czy żabki te małe mogą przebywac w akwarium razem z Bojownikiem- akwarium nie posiada zadnych filrtrów wiec czy zabki oddychaja powietrzem atmosferycznym jak bojownik??

Dzieki za odpowiedzi :)
KS
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2004 12:50
Lokalizacja: POZNAŃ

Post autor: KS »

Co do żabek do nie wiem bo sie nieznam na nich i raczej nie polecam ich do akwarium z rybkami ale że bojownik oddycha powietrzem atmosferycznym przez labirynt to fakt, ale to nie znaczy że wcale nie potrzebuje napowietrzania w akwarium!
Malawi nie-mbuna
Cyrtocara Moori, Nimbochromis Venustus

Pare lat w tył pare lat do przodu
patrz los przez pryzmat rozbitych samochodów...
Przeżyłem w samochodach to czego nie dało się przeżyć.
[/color][/size]
Awatar użytkownika
Saddamek
Administrator
Administrator
Posty: 1203
Rejestracja: 02 wrz 2004 21:10
Lokalizacja: Padwa Północy

Post autor: Saddamek »

Widziałem w sklepie w akwarium ogólnym ok 150l , z kąsaczowatymi + skalary te żabki - w sumie wygladało to bardzo atrakcyjnie :]
Angel
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2004 18:16

Post autor: Angel »

Krzysiek S. pisze:Co do żabek do nie wiem bo sie nieznam na nich i raczej nie polecam ich do akwarium z rybkami ale że bojownik oddycha powietrzem atmosferycznym przez labirynt to fakt, ale to nie znaczy że wcale nie potrzebuje napowietrzania w akwarium!

Z tego co wiem to napowietrzanie jest zbędne dla bojownika ale za to niezbedna jest filtracja powietrza.

Pozdro
Awatar użytkownika
Saddamek
Administrator
Administrator
Posty: 1203
Rejestracja: 02 wrz 2004 21:10
Lokalizacja: Padwa Północy

Post autor: Saddamek »

hmm co to jest filtracja powietrza ? :lol:
marek rybka
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2004 12:34

Post autor: marek rybka »

jezeli to zabki ze sklepu to fajna sprawa w akwarium miałe kiedys ale trzeba uwarzac bo lubia wyskakiwac. Jezeli masz rosliny to spoko ale jezeli nie masz roslin to bojownik moze podgryzac zabke i z czasem moze ona zdechnac.
ODPOWIEDZ