W planach małe akwa;P

Wszystko co dotyczy akwarystyki słodkowodnej

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

leon
Posty: 31
Rejestracja: 27 lut 2006 11:59

Post autor: leon »

Owl. Wsztstko by bylo dobrze poukladane.
Gdyby podstwa wiedzy byla literatura a uzupelnieniem internet.
Tu sa gotowe "recepty" ale brak drogi poznania.
Jak npotykasz problem to urasta on do granic (poznania).
To jest uproszczenie wielkie skracanie wiedzy.
Ja koncze wypowiedz w tym poscie. Bo pytania zadaje sie na koncu nigdy na poczatku.
Gdzie zainteresowanie , potrzeba nowych wiadomosci i wyciagania wnioskow.
(Sowa lenistwo jeszcze nie bylo)
Jak w akwarystyce tak w zyciu.
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

leon slicznie i pieknie ale ja tu gotowych recept nie widze :D Bo gotowych recept tak tu jak i w zyciu nie ma (chyba ze jestes lekarzem).nie mam zamiaru podwazac tutaj literatury ale to własnie ona mogła by kandydowac do miana gotowej recepty a nie forum :wink: .Bo ksiazke napisałjeden autor(ewentualnie paru) a na forum sa wiadomosci tysiecy osób,pozatem na forum zawsze mozna dodac cos nowego a do ksiazki zwykły czytelnik szans zrobic tego nie ma.I własnie to co robisz jest skracaniem wiedzy aczkolwiek w formie ciekawej.
"Gdzie zainteresowanie,potrzeba wiadomosci i wyciagania nowych wniosków"-własnie tu i w zyciu bo wiadomosci zdobywasz tu i wdrazasz je w zyciu-proste.Udziwniac tego nie potrzeba a ze Toboie sie nie podoba cóz,nikt tu do niczego nie przymusza.
Pozdrawiam
Przemek
leon
Posty: 31
Rejestracja: 27 lut 2006 11:59

Post autor: leon »

I to na forum jest Piekne.
Wymiana mysli , opini i wlasnego zdania.
Mi to sie podoba.
Pozdrawiam i wszystkich zycze powodzenia nie tylko w akwarystyce.
Leon.
nie wyrazam opini... masz racje
"natalia" nas wyprostuje..........
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

Równiez pozdrawiam i wzajemnie zycze wszystkiego dobrego.
A natalia jesli jeszcze zainteresuje sie tym tematem to pewnie tak jak piszesz nas "wyprostuje" :wink:
Pozdrawiam
Przemek
natalia
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2006 15:42

Post autor: natalia »

Przepraszam, że z taką przerwą ale teraz dopiero mogłam dojść do netu... Pyszczaki yellowki i saulosi można trzymać już od 112 l. Ja mam właśnie saulosi (8 sztuk proporcje 1+3). A jak dla mnie głupotą jest trzymanie pyszczaków w 30. Kotnik mam w 60 l. Przecież w mniejszym mogą skarłowacieć. Zawsze podobały mi się skalary, ale nigdy nie wiedziałam w jakim rozmiarze akwa mogłą żyć. Stąd moje pytanie. "Forum to nie miejsce zdobywania podstawowej wiedzy" A myślę, ze takie fora akwarystyczne służą właśnie do zadawania pytań. Jeśli się mylę popraw :D
ODPOWIEDZ