[150l] Akara electric blue obsada

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Xavesi
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2017 16:37

[150l] Akara electric blue obsada

Post autor: Xavesi »

Witam, mam akwarium 150 litrów, o małym dnie 77x35cm wysokie 50 cm. Posiadam w nim 9 neonów czerwonych, 4 gupiki endlera, jedego zbrojnika niebieskiego i od wczoraj 4 małe akary electric blue 2 maja 3 cm a 2 5 cm planowo chce miec jedna parę. Moje pytanie czy cos jeszcze moge dołożyć do tego akwarium czy juz jest przesyt? Mysle o parze Ramirez jeszcze, ale chce usłyszeć rad i opini doświadczonych akwarystów. Pozdrawiam :)

Poprawiłam tytuł tematu na zgodny z Regulaminem Działu Obsady. MOD BARA
Awatar użytkownika
wojtass9
Moderator
Moderator
Posty: 2343
Rejestracja: 22 lis 2007 13:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: wojtass9 »

Masz juz przesyt i nie wiem czy neony nie będą za małe jak akary urosną.
Awatar użytkownika
Dhuz
Ekspert akwarysta
Posty: 1634
Rejestracja: 14 cze 2015 8:35
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: Dhuz »

Masz ryby o rozbieżnych zakresach optymalnych w kwestii parametrów wody - Poecilia wingei, które potrzebują twardej i zasadowej wody z Paracheirodon axelrodi, które żyją w wodach bardzo miękkich i kwaśnych. Powiedz, jak mamy cokolwiek doradzić do dołożenia, gdy tu wypadałoby ogarnąć już istniejący bałagan?
Xavesi
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2017 16:37

Post autor: Xavesi »

Dhuz pisze:Masz ryby o rozbieżnych zakresach optymalnych w kwestii parametrów wody - Poecilia wingei, które potrzebują twardej i zasadowej wody z Paracheirodon axelrodi, które żyją w wodach bardzo miękkich i kwaśnych. Powiedz, jak mamy cokolwiek doradzić do dołożenia, gdy tu wypadałoby ogarnąć już istniejący bałagan?
Gupiki były gratisem do roślin bo sprzedający miał przesyt, przygarnąłem je bo akwarium było bez ryb wtedy tylko zalane i odstane, nie bedzie problemem dla mnie je wydać nie sa moim priorytetem, dziękuje za rade :)
ODPOWIEDZ