Podklady pod panele

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pttica
Posty: 118
Rejestracja: 28 lut 2017 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Podklady pod panele

Post autor: Pttica »

Witam

Mam zaczynam robić nowe akwarium i dałem pod kamienie podkład pod panele zielony czy nie zaszkodzi rybom ??

i jeszcze 2 pytanie będę oddzielał podkład jbl aqua basic plus od jbl manado czy mogę użyć w tym celu moskitiery ??

https://zapodaj.net/498df16257534.jpg.html
Pttica
Awatar użytkownika
Kross
Akwarysta
Posty: 729
Rejestracja: 27 lip 2016 18:09
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kross »

Witaj. Utnij kawałek podkładu i daj np do szklanki czy przypadkiem nie puszcza koloru. Wiem,że niektóre tak mają,znaczy niektóre kiedyś tak miały,teraz się z tym nie spotkałem,ale lepiej sprawdź. A moskitiera powinna być w porządku.

P.S Co do zdjęcia,nie boisz się że ten mostek Ci się zawali? Nawet ryby mogą go zrzucić. Ustawilbym je pionowo.
Człowiek uczy się całe życie.

Pozdrawiam,Daniel
Awatar użytkownika
Pttica
Posty: 118
Rejestracja: 28 lut 2017 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Pttica »

wyrównałem spody i dodatkowo wszytko silikonem posklejałem na sztywno nawet atom tego nie rozwali :)

A ile mam podkład moczyć w wodzie ?? jak w ciągu np 1 godziny nie puści koloru śmiało mogę zalewać ?? (Podkład taki gąbkowy z jednej strony gladki z 2 prążkowany)

A jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa wczoraj kleiłem silikonem kamienie powinny 48 h schnąć ale jak nie mam w nim ryb czy mogę zalać np po 24 h (akwarium będzie dojrzewało bez obsady przez około 3- 4 tygodnie)
Pttica
ODPOWIEDZ