Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Najlepszy tekst 2016 roku - wybór zwycięzcy

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Konkurs na najlepszy tekst 2016 roku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Najlepszy tekst 2016 roku
[giewont/Krewetek] Z tego co mi pani od przyrody powiedziała, Bojowniki (I inne ryby) mają tarło z innymi samcami, roślinami, ziemią ponieważ pozbywają się nadmiaru ,,mleczu" czyli plemników
20%
 20%  [ 5 ]
[Neurochirurg/Akwamaryn] Chodzi mi o to czy da się no nie wiem ... Dać coś do wody (bez kupienia) żeby wyszła dafnia lub jakieś inne robaczki??
40%
 40%  [ 10 ]
[giewont/glonozerca11] O, tak właśnie! Plecostomus, aż mnie olśniło Teoretycznie jest, w praktyce wygląda to tak, że przy przeprowadzce rok/dwa temu, wyławiałem go półtorej (!) godziny, bo tak się rzucał ... Więc nie wiem czy taki stres...
0%
 0%  [ 0 ]
[Kross/Wojtass9] No raczej nie przechowują nasienia gdyż zapłodnienie nastepuje na zewnątrz ... Czyli kiryski polewają nasieniem ikrę a nie samicę ...
12%
 12%  [ 3 ]
[Kross/firmitas] Kurcze no, nie chciałam, żeby to aż tak źle poszło. Byłam pełna energii i entuzjazmu, a teraz mam ochotę się popłakać, bo czuję jakbym stworzyła miejsce tortur i śmierci.
28%
 28%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
Akwapark
Administrator
Administrator

PostWysłany: 02 Kwi 2017 6:59    Temat postu: Najlepszy tekst 2016 roku - wybór zwycięzcy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do głosowania w ankiecie, która wyłoni najlepszy tekst roku 2016. Termin zakończenia głosowania to 01.05.2017. Głosujemy i komentujemy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BARA
Moderator
Moderator

PostWysłany: 04 Kwi 2017 11:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, czy tej pani od biologii, na którą powoływał się Krewetek nie zafundować jakiejś książki akwarystycznej...

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.
Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższym czasie będę bardzo mało dostępna na Akwaforum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Akwapark
Administrator
Administrator

PostWysłany: 30 Kwi 2017 23:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogłaszam zwycięzców naszego konkursu Smile

1 miejsce Neurochirurg, otrzymuje nagrody:

- Panel LED z regulacją jasności świecenia oraz opcją "zmierzch" i "świt", na diodach power LED, 6 diod (2x3 - 6W), ewentualnie 8 diod (2x4 - 8W) - w zależności od rozmiaru akwarium

- Bon o wartości 100 zł na zakupy w internetowym sklepie akwarystycznym

2 miejsce Kross , otrzymuje nagrodę:

- Bon o wartości 50 zł na zakupy w internetowym sklepie akwarystycznym

3 miejsce giewont, otrzymuje nagrodę:

- Programator elektroniczny czasowy

Redakcja skontaktuje się ze zwycięzcami celem dostarczenia
nagród.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Konkurs na najlepszy tekst 2016 roku Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: