Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomo軼iPrywatne wiadomo軼i   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

szafka pod akwa -n騜ki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Autorskie rozwi您ania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
andypl33
Akwarysta

Do陰czy: 29 Wrz 2006
Pom鏬: 37
Sk康: Bydgoszcz

PostWys豉ny: 13 Cze 2017 10:35    Temat postu: szafka pod akwa -n騜ki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam planuj帷 budow szafki stan掖em nad problemem n騜ek .
Sama szafka b璠zie robiona na zam闚ienie na wz鏎
http://allegro.pl/szafka-akwarystyczna-120x40x60-5-kolor-prosta-i4941081155.html
tylko g喚boka na 50 cm g鏎a i d鏊 p造ta 32mm ty pe軟a p造ta 18mm
tutaj problemu z konstrukcja brak.Natomiast z tymi n騜kami
nie mog si zdecydowa , bez nie specjalnie mi si podoba i przy myciu lub rozchlapaniu wody p造ta mo瞠 豉two nasiakn望.
Standardowo daje si do 8 sztuk plastikowych i niby co takiego stoi ,ale ja jako nie mam zaufania do tego .Szukaj帷 innego rozwi您ania pomy郵a貫m nad wykorzystaniem
https://www.leroymerlin.pl/artykuly-metalowe/profile-i-akcesoria/profile-stalowe/rura-prostokatna-2000x40x30mm,p209322,l2044.html
da豚ym cztery takie kawa趾i po 50cm pod ka盥 pionow podpor . Pomys wydaje mi si zbyt dobry dlatego wol zapyta czy kto widzi jakie minusy takiego rozwi您ania ..
Budow ca貫go stela瘸 te rozwa瘸貫m ale nie wiem jak to cenowo wyjdzie .
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil autora Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Autorskie rozwi您ania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz do陰cza plik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz 軼i庵a plik闚 na tym forum