akwarium w sześcianie

Wszystko co dotyczy akwarystyki słodkowodnej

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
leszekp
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2017 12:21
Lokalizacja: Włocławek

akwarium w sześcianie

Post autor: leszekp »

Akwarium GLOSSY CUBE wymiary, 50x50x63
czy ktoś ma takie akwarium, jak się sprawdza praktycznie ten wymiar i do czego?
Awatar użytkownika
Dhuz
Ekspert akwarysta
Posty: 1634
Rejestracja: 14 cze 2015 8:35
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: Dhuz »

Masz, czy zamierzasz kupić? Bo jeśli masz, to współczuję, a jeśli zamierzasz kupić, to odradzam. :? Powierzchnia dna mała, na rośliniaka za wysokie, zostanie Ci akwarium z samą drobnicą. Taka kolumienka, bo kostka to nie jest. ;)
Awatar użytkownika
leszekp
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2017 12:21
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: leszekp »

jeszcze nie kupiłem, ale mi zachwalano, że bardzo dekoracyjne, dlatego pytam bo sam mam wątpliwości, może ktoś ma

widziałem podobne w sklepie jako dekoracja z gupikami tylko wyglądało nieżle

nie pisz posta pod postem, używaj opcji "zmień" jak chcesz coś dopisać. Posty połączyłam. MOD BARA
MarJan
Akwarysta
Posty: 2371
Rejestracja: 23 kwie 2017 10:41

Post autor: MarJan »

Mi się widzi takie akwarium też tylko dla drobnych rybek, ogólnie odbieram je w taki sposób, że na środek zbiornika piętrowo korzenie lub skały od dołu do samej tafli i na to podoczepiane rośliny/mchy na całej wysokości plus właśnie ławica małych ryb. Innego pomysłu bym nie miał na takie akwarium.
Coś podobnego:
Obrazek
Obrazek

(źródło grafik:https://pl.pinterest.com/yinghohosk2534 ... edium=2004)
Awatar użytkownika
Dhuz
Ekspert akwarysta
Posty: 1634
Rejestracja: 14 cze 2015 8:35
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: Dhuz »

leszekp pisze:jeszcze nie kupiłem, ale mi zachwalano, że bardzo dekoracyjne, dlatego pytam bo sam mam wątpliwości, może ktoś ma
Sam zbiornik wymiarami nie jest dekoracyjny. Dekorację stanowi to, jak go urządzisz. Nawet akwarium 12 litrów można ładnie urządzić. Stąd ostrzegam, że jak napakujesz grubych ryb, to na pewno położysz efekt. ;)
ODPOWIEDZ