Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Krewetka Gabońska

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Krewetki i inne stworzenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skoczekk

PostWysłany: 07 Wrz 2017 8:43    Temat postu: Krewetka Gabońska Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dostałem info czy chciał bym za free dostać krewetki. Byłem widziałem wszystko fajnie, ale jedna krewetka gabońska jest prawie cała zakopana w dnie. Czy to normalne zachowanie czy coś jej jest ? bo nie wiem czy to brać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Neurochirurg
Ekspert akwarysta

PostWysłany: 07 Wrz 2017 9:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za darmo bym brał (to drogie krewetki). Jak nie masz mocno zarośniętego akwarium z kryjówkami to może je czasem zobaczysz Smile

[360] MT Tęczanki
[30] Samotne drzewko
Powrót do góry
szamanka

PostWysłany: 07 Wrz 2017 9:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aż tak? Widziałam je ostatnio w sklepie, grupowo siedziały na filtrze i machały tymi swoimi łapkami, nie wyglądały na płochliwe.

Wydaje mi się, że jak ktoś daje za darmo coś co w sklepie kosztuje 30-40 zł od sztuki to nie ma co wybrzydzać. Zrób im kwarantannę jak się boisz o patogeny, i weź pod uwagę że rosną bardzo duże (10-15 cm).
Powrót do góry
Neurochirurg
Ekspert akwarysta

PostWysłany: 07 Wrz 2017 9:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szamanka napisał:
Aż tak?
Mam 5, podobno Smile
szamanka napisał:
i weź pod uwagę że rosną bardzo duże (10-15 cm).
Minie sporo czasu zanim takie urosną, ale fakt wymagają dużego zbiornika.

[360] MT Tęczanki
[30] Samotne drzewko
Powrót do góry
Skoczekk

PostWysłany: 07 Wrz 2017 10:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zbiornik mam 150x30x30 więc mają gdzie przebywać. Wszystkie właśnie siedziały albo przy wylocie albo wlocie filtra, ale ta jedna całkiem się praktycznie zakopała tylko jej ogon wystaje. Pierwszy raz widziałem takie coś i nie znalazłem nic na ten temat na necie.

U nas te krewetki po 15zł chodzą, a tutaj natrafiła się okazja + jeszcze parę innych krewetek za darmo
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Krewetki i inne stworzenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: