[30l]towarzysz kolcobrzucha

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

fruttiDiMare
Posty: 18
Rejestracja: 09 sie 2017 22:18

[30l]towarzysz kolcobrzucha

Post autor: fruttiDiMare »

jakie towarzystwo wybrac dla kolcobrzucha?? To maleństwo trzyma sie raczej przy dnie gdzie poluje na ślimaki a srodek i góra akwa niezamieszkała
MAm na myśli kolcobrzucha karłowatego
Ostatnio zmieniony 24 paź 2017 6:57 przez fruttiDiMare, łącznie zmieniany 2 razy.
19l obsada RC
27l obsada CR/CB
25l "Black Water"
54l towarzyskie (kąsacowate i karpiowate)
30l -plany
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15742
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Przede wszystkim proszę popraw tytuł tematu na zgodny z Regulaminem Działu Obsady.
Nie wiem o jakim litrażu piszesz, podaj proszę wymiary akwarium i opisz jego urządzenie oraz parametry wody.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
fruttiDiMare
Posty: 18
Rejestracja: 09 sie 2017 22:18

Post autor: fruttiDiMare »

u mnie pH 7
GH 8
Dużo java moss i creepingmoss z lawy i łupków zrobiona jakinia żwirek neutralny 3 korzenie uformowane na drzewka z koronami zrobionymi z anubiasa mini w/w mchu i pelii jeszcze jeden korzeń czeka na obsadzenie (poluje na bucki diablo i star glitz) jako trawnik mały heniek w rogach pojedyncze gałazki ludwigi red(do wywalenia jak dorwe bucki) wymiary jak tak to Cię ciekawi 25x45x30h
Prosilbym o odpowiedz osoby które hodawały te maluchy a nie które tylko pytaja o parametry wody
19l obsada RC
27l obsada CR/CB
25l "Black Water"
54l towarzyskie (kąsacowate i karpiowate)
30l -plany
ODPOWIEDZ