filtr kubełkowy

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

KubaiKinga
Posty: 57
Rejestracja: 01 paź 2017 17:37

Post autor: KubaiKinga »

Do czego odnosi się to, "a nie mówiłem"?
wytrwałości - jasne, przyda mi się... ;/
hal900
Posty: 7
Rejestracja: 03 gru 2017 22:11

Post autor: hal900 »

Tez chce kupić ten filtr .Według filmików na youtube to 650 l a nie 240
Moze masz cosik nie ok zz nim ?
Filtr wyglada sensownie jak za 220zł .Chińczyk tańszy ale i oferuje mniej jesli chodzi o powierzchnie ,koszyki i wkłady
KubaiKinga
Posty: 57
Rejestracja: 01 paź 2017 17:37

Post autor: KubaiKinga »

Midikani 800
https://www.youtube.com/watch?v=FiGmC8T ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=uGi9Gjv ... e=youtu.be

Ciąg dalszy problemów, dzięki firmie aquael mam spory problem, akwarium funkcjonuje od miesiąca, według serwisu jest to tzw. poduszka powietrzna w kubełku, która ułatwia użytkowanie, według mnie to po prostu wadliwy filtr i jest on zapowietrzony, widać to na filmikach. Co zrobilibyście na moim miejscu, dodam że nie mam pieniędzy na zakup nowego filtra, firma aquael jest bardzo pomocna, chcą oddać mi pieniądze za filtr, a że rybki będą kilka dni bez filtra to przecież nie jest tragedia...
hal900
Posty: 7
Rejestracja: 03 gru 2017 22:11

Post autor: hal900 »

Skoro chca ci oddac to skorzystaj i kup innego
KubaiKinga
Posty: 57
Rejestracja: 01 paź 2017 17:37

Post autor: KubaiKinga »

Co innego w cenie 250zł? Mogę 50zł~ dołożyć, co z rybami przez parę ddni?
MarJan
Akwarysta
Posty: 2371
Rejestracja: 23 kwie 2017 10:41

Post autor: MarJan »

Mojego fluvala 206 kupiłem za 319zł., gwarancja 3 lata i nie mam problemu z odpowietrzeniem, myślałem że będzie cichszy, ale nie mam porównania do innego kubła, kiedy w końcu wszedł do szafki hałas został zaakceptowany-akwa jest z metr od łóżka.

co z rybami...nie wiem w sumie, chyba z olxa "jakieś coś tanio bym kupił po sąsiedzku małego", jak na czas paru dni tylko...lepsza jakakolwiek filtracja jak jej brak, ale znowu to by był "nowy" filtr dla środowiska Twojego akwarium...
KubaiKinga
Posty: 57
Rejestracja: 01 paź 2017 17:37

Post autor: KubaiKinga »

Czekam na nową pompę i porywę, zobaczymy, ale na ten czas ten filtr dalej u mnie chodzi, a porady ludzi są bezcenne:
Wyraźnie napisałem, że filtr pracuje u mnie, ale z bardzo małym przepływem i ma powietrze w środku, a dostałem takie porady jak:
- może pompe odwrotnie podłączyłeś, żenie pompuje wody do filtra tylk odwrotnie...
- filtr ma system by-pass czyli przy zamknieciu na maxa dopływu i odpływu kubełek zostaje i można go wziąć do czyszczenia, a węże wiszą zamknięte, ludzie piszą do mnie że nie wtedy to jeden wąż jest tylko zamknięty...

Błagam, ktoś tutaj ma ten filtr i pomoże sensownie złożyć zdania i mi pomoże?
hal900
Posty: 7
Rejestracja: 03 gru 2017 22:11

Post autor: hal900 »

Acha .Rozumiem ze przez kabel mamy ci przeprojektować filtr ? Jesli nie jesteś zadowolony /zadowolona zmień na inny ............

np za 300zł 2 x hw 302 choć nie maja wszystkich medi filtaryjnych chyba w zestawie

Poza tym jak widze to forum jakieś jest umarłe wiec szukaj gdzie indziej pomocy jeśli faktycznie ci na niej zalezy
KubaiKinga
Posty: 57
Rejestracja: 01 paź 2017 17:37

Post autor: KubaiKinga »

Czy mogę się dowiedzieć jaki przepływ mają Wasze filtry do deklarowanego ze strony producenta?
Mój filtr midikani800 ma deklarowany 650l/h przy pompie 800l/h a realny MAKSYMALNY przepływ wynosi 200-250l/h
ODPOWIEDZ