Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomo軼iPrywatne wiadomo軼i   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

豉wice

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Akwarystyka s這dkowodna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
exi

Do陰czy: 13 Lis 2016

PostWys豉ny: 06 Gru 2017 23:40    Temat postu: 豉wice Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Szukam gatunk闚 ryb kt鏎e lubi p造wa w 豉wicach, jedna 豉wica na dnie akwarium ,druga po 鈔odku i trzecia na g鏎ze akwarium, je郵i jest mo磧iwo嗆 taka wog鏊e?
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil autora Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
MarJan
Pomocnik

Do陰czy: 23 Kwi 2017
Pom鏬: 23
Sk康: Stargard

PostWys豉ny: 07 Gru 2017 5:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zale篡 od wielko軼i zbiornika- poni瞠j , ja wiem...150~200l raczej cz瘰to nie b璠ziesz widywa grupy ryb synchronicznie p造waj帷ych w zwarciu.
Powr鏒 do g鏎y
exi

PostWys豉ny: 07 Gru 2017 13:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MarJan napisa:
Wszystko zale篡 od wielko軼i zbiornika- poni瞠j , ja wiem...150~200l raczej cz瘰to nie b璠ziesz widywa grupy ryb synchronicznie p造waj帷ych w zwarciu.

ja mam akwarium 120 l, co polecisz wog鏊e?
Powr鏒 do g鏎y
BARA
Moderator
Moderator

Do陰czy: 31 Maj 2006
Pom鏬: 616
Sk康: Bia造stok

PostWys豉ny: 07 Gru 2017 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie: zaczynasz temat o swoim akwarium i chcesz podpowiedzi dotycz帷ej obsady, czy pytasz og鏊nie o ryby stadne (豉wice masz w oceanie) jakie mog p造wa w akwarium s這dkowodnym?

Je瞠li piszesz og鏊nie, kontynuujmy ten temat.
Je瞠li chcesz informacji dotycz帷ej obsady Twojego akwarium prosz za堯 temat w dziale Obsady zgodnie z Regulaminem Dzia逝 Obsady (napisz prawid這wy tytu tematu) i podaj nam szczeg馧y: wymiary akwarium, urz康zenie, filtracja, o鈍ietlenie, ilo嗆 ro郵in, u篡te pod這瞠, parametry wody itd. Wtedy mo瞠my Ci co podpowiedzie.
Proponuj r闚nie, 瞠by poczyta ju powsta貫 tematy w dziale Obsady.

akwaria 128l, 45l i inne, obsada r騜na, du穎 ro郵in i krewetki. Nie stosuj chemii.
Akwarystyka to odpowiedzialno嗆 za 篡we i czuj帷e stworzenia, kt鏎e nie krzycz.

W najbli窺zym czasie b璠 bardzo ma這 dost瘼na na Akwaforum.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil autora Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Tlen WP Kontakt
exi

PostWys豉ny: 13 Gru 2017 15:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o bo瞠 kobieto wrzu na luz

BARA napisa:
Mam takie pytanie: zaczynasz temat o swoim akwarium i chcesz podpowiedzi dotycz帷ej obsady, czy pytasz og鏊nie o ryby stadne (豉wice masz w oceanie) jakie mog p造wa w akwarium s這dkowodnym?

Je瞠li piszesz og鏊nie, kontynuujmy ten temat.
Je瞠li chcesz informacji dotycz帷ej obsady Twojego akwarium prosz za堯 temat w dziale Obsady zgodnie z Regulaminem Dzia逝 Obsady (napisz prawid這wy tytu tematu) i podaj nam szczeg馧y: wymiary akwarium, urz康zenie, filtracja, o鈍ietlenie, ilo嗆 ro郵in, u篡te pod這瞠, parametry wody itd. Wtedy mo瞠my Ci co podpowiedzie.
Proponuj r闚nie, 瞠by poczyta ju powsta貫 tematy w dziale Obsady.
Powr鏒 do g鏎y
MarJan
Pomocnik

Do陰czy: 23 Kwi 2017
Pom鏬: 23
Sk康: Stargard

PostWys豉ny: 13 Gru 2017 16:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

exi napisa:

ja mam akwarium 120 l, co polecisz wog鏊e?

疾by co poleci potrzeba nieco wi璚ej informacji o zbiorniku, o parametrach wody [pH, twardo軼i, temperatura], co tam jeszcze p造wa, 瞠by obsada by豉 zgodna i tym podobne...bo jak po prostu wypisz drobne gatunki rybek, kt鏎e nieraz p造waj w grupce to w niczym tak naprawd nie pomog, ani nie doradz, a nawet wprowadz w b陰d,np. polec Ci rybki zimnolubne, a Ty w akwarium masz dajmy na to 26蚓 lub wi璚ej i potem si oka瞠, 瞠 kupisz a one po paru tygodniach zaczn wszystkie zdycha bo nagle choruj czy co...
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Akwarystyka s這dkowodna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz do陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a pliki na tym forum