Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Pokarm dla welona a pęcherz pławny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Pokarmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tut

PostWysłany: 07 Gru 2017 9:10    Temat postu: Pokarm dla welona a pęcherz pławny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam od niedawna problem z moim welonem. Daję mu głównie różnego rodzaju płatki wcześniej namoczone w wodzie, ale dopiero ostatnio zaczęły się po nich problemy. Ryba ma problem z utrzymaniem się w wodzie - wypycha ją pod taflę. Zrobiłam 2 dni głodówki i podkarmiłam groszkiem, problem zniknął. Dzisiaj znów spróbowałam z płatkami i znowu jest to samo.
Posiadam mrożony solowiec i wodzień, ale to chyba nie jest dobre, żeby karmić welona non stop tym samym. Moje pytanie czym jeszcze można karmić welona? Chodzi mi o pokarm roślinny. Wiem, że lubi banana, ale co jeszcze można mu bezpiecznie dawać skoro trzeba wyeliminować całkowicie pokarm w płatkach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarJan
Pomocnik

PostWysłany: 07 Gru 2017 15:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno możesz dawać zieleninę typu sałata, mniszek lekarski, przed podaniem warto sparzyć liście. Po za tym można bezpiecznie próbować z koprem,natką pietruszki, ogórkiem, kabaczkiem, cukinią, jabłkiem, gruszką...resztki wyławiać, sprawdzaj rybie gusta Wink
Powrót do góry
tut

PostWysłany: 07 Gru 2017 17:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super, wielkie dzięki Smile Będę kombinować w takim razie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Pokarmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: