Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomo軼iPrywatne wiadomo軼i   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Przep造womierz wody

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Autorskie rozwi您ania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
redcloud

Do陰czy: 01 Lis 2017

PostWys豉ny: 24 Gru 2017 22:27    Temat postu: Przep造womierz wody Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejka
W zwi您ku z tym, 瞠 przymierzam si do budowy w豉snego kube趾a (b璠zie osobny w徠ek), szukam przep造womierza. S na allegro ale zakonczone ko鎍闚k - kt鏎 do czego mam pod陰czy? Na alliex jest taki kt鏎y wygl康a jak prob闚ka ze skal - fajne bo dzia豉 bez pr康u i naet s takie co dzia豉j od 600 - 1600l/h.

Macie jakie pomys造 co zamontowa na wylocie, 瞠by sprawdza czy m鎩 filtr dzia豉 jak powinien?

EDIT:
Kurde chyba robot zrobi najzwyklejszy wodomierz, taki co w 豉zience mam, nie? stoper w r瘯 i sprawdzamy przep造w przez minut. Po choler ja si doktoryzuj z tematu Very Happy

EDIT:
ale i tak mnie ciekawi do czego si pod陰cza ten sensor przep造wu zako鎍zony wtyczk 3-pinow, wie kto?

Edytuj prosz swoje posty, jak masz co szybko do dodania.
MOD krzych_100
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil autora Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
krzych_100
Moderator
Moderator

Do陰czy: 11 Lut 2014
Pom鏬: 224
Sk康: Bytom

PostWys豉ny: 25 Gru 2017 12:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

redcloud napisa:
Macie jakie pomys造 co zamontowa na wylocie, 瞠by sprawdza czy m鎩 filtr dzia豉 jak powinien?
Z regu造 sprawdza si to tak, 瞠 odmierzon ilo嗆 wody "przepuszcza si" przez pompk i mierzy czas, po kt鏎ym pompka wypompuje wszystko. Na takiej podstawie ustala si przep造w.
Czyli odlewasz 10 litr闚, zapuszczasz pompk filtra i mierzysz czas, po kt鏎ym pompka wypompuje ca這嗆. Przeliczasz na minuty/godziny.

Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil autora Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Autorskie rozwi您ania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz do陰cza plik闚 na tym forum
Nie mo瞠sz 軼i庵a plik闚 na tym forum