Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Pokarm dla Piskorków i Razbor .

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Pokarmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Galen Marek

PostWysłany: 01 Lut 2018 14:21    Temat postu: Pokarm dla Piskorków i Razbor . Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Niedługo przymierzam się do kupienia piskorków i tak sobie myślę jaki pokarm dla ryb dennych będzie dla nich najlepszy ? A drugie pytanie jak i czym urozmaicić dietę moich ryb ?

O to czym karmie i co posiadam : tabletki przylepne do szyby (mieszanka pochodzenia zwierzęcego/ posiadam również pochodzenia roślinnego ale nimi nie karmie )
tabletki dla zbrojników ( leżą nie posiadam zbrojników )
mnóstwo pokarmów tetry , tropicala ( różne pokarmy na kolor , tetra rubin/min/plus ,etc )
suszona dafnia
granulaty drobne / granulaty na szybki wzrost ( dla skalarów Very Happy )
mrożonki solowiec , czarny komar , ikra morska , krewetka koktajlowa )

Dziękuje za ewentualne odpowiedzi ! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzych_100
Moderator
Moderator

PostWysłany: 01 Lut 2018 14:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.

Siatka z pończochy/szyfonu i na połowy...
Podobnie jak Ty, miałem mnóstwo pokarmów, a teraz nadmiar złowionego oczlika zamrażam w blistrach po mrożonkach (do zamrażanego oczlika dodaję kroplę sera fishtamin).

Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem Smile
Powrót do góry
Galen Marek

PostWysłany: 01 Lut 2018 18:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi bardziej co dokupić ... nie mam ochoty ani czasu chodzić coś łowić Wink .
Powrót do góry
BARA
Moderator
Moderator

PostWysłany: 01 Lut 2018 19:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hikari dla ryb dennych.

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Galen Marek

PostWysłany: 02 Lut 2018 23:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc . Znacie jeszcze jakieś inne pokarmy urozmaicające dietę ?
Powrót do góry
MarJan
Akwarysta

PostWysłany: 02 Lut 2018 23:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to co podane to nie dość?wydaje mi się, że w ciągu tygodnia nie powtórzysz tej samej karmy, jeżeli masz to wszystko co wypisane...chcesz to jeszcze bezpieczne mrożonki: wodzień[szklarka], oczlik

Moje 112l >>klik<< Smile
nowe 168l >>klik<< Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Pokarmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: