[5L] male HT z bojownikami [jaja jak berety]

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
mark_farina
Akwarysta
Posty: 2008
Rejestracja: 08 wrz 2016 12:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mark_farina »

Mam taki, bo kupilem sobie kiedys i nie mialem odwagi wstawic. Bedzie dobry?

Obrazek
MarJan
Akwarysta
Posty: 2371
Rejestracja: 23 kwie 2017 10:41

Post autor: MarJan »

Cóż, jak ryby nie będą narzekać to czemu nie...chociaż dla mnie mało kolorowy...
majkel
Posty: 295
Rejestracja: 17 maja 2015 11:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: majkel »

Zamek dobry, każda rybka ma swoją wieżę. Ale czemu okna zasłonięte? Ryby nie będą wiedziały czy już jest dzień i będą ciągle spać.

Do takiego akwarium, pasował by jeszcze welon. Fajne rybki, idealnie pasują do kuli. Welony są księżniczkami, więc zamek jest dla nich konieczny.
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15742
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Podoba mi się kwestia przystrzyżenia płetw u samiczek bojownika - wyglądają dosyć modnie takie krótkie, idealne na lato, robił to jakiś profesjonalny zakład (barbershop)?

No i to zasłonięcie oczu kiryska na zdjęciu - pełen profesjonalizm.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Awatar użytkownika
mark_farina
Akwarysta
Posty: 2008
Rejestracja: 08 wrz 2016 12:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mark_farina »

BARA pisze:Podoba mi się kwestia przystrzyżenia płetw u samiczek bojownika - wyglądają dosyć modnie takie krótkie, idealne na lato, robił to jakiś profesjonalny zakład (barbershop)?

No i to zasłonięcie oczu kiryska na zdjęciu - pełen profesjonalizm.
Cieszy mnie bardzo twoja pozytywna opinia. Tak jak na zdjeciu dbam o prywatnosc moich milusinskich, a jesli chodzi o fryzjera to zgadlas - zabralem je przy okazji strzyzenia psa i pani fryzjerka zrobila im strzyzenie ogonow gratis :D
ODPOWIEDZ