Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

[84L] dziennik, baniaczek grzesia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzesi3k

PostWysłany: 15 Kwi 2018 22:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z kronikarskiego obowiązku kolejny update.

1. Dzisiaj oddałem ok. 20 młodych platek (1-2 cm), mnożą się jak głupie. Dwie z pierwszego miotu niestety już opanowały ukrywanie przed siatką na poziomie expert... Jeszcze je dorwe. Miałem spory problem z przerybieniem i czeka mnie to samo już niedługo...

2. Pozbyłem się za pomocą tego samego kolegi co wziął platki większości młodych odrostów Microsorium :success:

3. V. gigantea nadal mozolnie odbija (ale już naliczyłem z 8 pędów).

Fotka na szybko zaraz po karmieniu:

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

PostWysłany: 06 Maj 2018 21:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,

Czas na update Smile W akwa niewiele, poza inwazją glonów się dzieje. Młode platki (ok.20) poleciały do znajomego. Jest ich drugie tyle od tamtego czasu... Rośliny ładnie rosną mimo wszechobecnych zielonych włosów... Krasnorosty również powróciły. Trudno, już chyba zaczyna się sytuacja poprawiać. V. gigantea też się pozbierała. Widać ją w prawym tylnym rogu. Kiryski mają wysypany piasek po prawej. Anubias wypuszcza kolejny kwiat, mech znaleziony w worku z krewetkami rośnie jak głupi.

Ostatnio znaleziony korzeń buku został spreparowany. Czeka na kolejny restart zbiornika.

Aktualnie akwa wygląda jak poniżej:

Początkujący pomocnik

PostWysłany: 06 Maj 2018 21:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze, ze przestawiłeś czerwoną rybkę... Mr. Green

[126L] Dark Matter
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 07 Maj 2018 10:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie gestnieje ten zbiornik, a krasnale odnosze wrazenie ze sa w pakiecie razem jak sie kupuje szklo dostajemy je gratis he he.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grzesi3k

PostWysłany: 27 Maj 2018 16:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raori, mark_farina Hej, dziękuję za komentarze!

Plaga krasnorostów wymusiła na mnie mocne cięcie, chyba przestały się namnażać. Najbardziej wkurzają mnie te przyczepione do pojedyńczych ziarenek piasku... Baniaczek zarósł okrutnie od ostatniego update'u. Rośliny mimo glnów rozwijają się bardzo fajnie. Ozelot długo trzyma kolor, w międzyczasie anubias znowu zakwitł. Platki zeżarły mi Frogbite. Gigatee już ładnie widać.

Wygląda to teraz tak (mam mało czasu na hobby):

PostWysłany: 10 Cze 2018 22:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mało się zmienia, walczę z glonami. Ogólnie wszystko ładnie rośnie.

Dzisiaj pożyczyłem kosiarkę na tydzień. Wujcio grzesi3k głodnej nie wypuści.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: