Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomo軼iPrywatne wiadomo軼i   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Odchody

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Akwarystyka s這dkowodna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Mrokus95

Do陰czy: 25 Mar 2018

PostWys豉ny: 08 Maj 2018 18:23    Temat postu: Odchody Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam nadziej, 瞠 to dobre miejsce na temat.
Wczoraj wieczorem czyste dno, bia豉 pla瘸 z przodu - do zbiornika wesz這 10 otoskow i glonojad. Dzisiaj ca豉 pla瘸 jest wr璚z zakryta odchodami. Co ciekawe wydaje si 瞠 tylko tam w innych miejscach ma這 co jest, ale to pewnie kwestia cyrkulacji wody. Powiedzcie mi czy Otoski to takie brudasy czy to tylko wina bardzo du瞠j ilo軼i glonu do zjedzenia i w najbli窺zym czasie troch znormalniej? Z ich tempem jedzenia jutro prawie ju nic nie zostanie z po篡wienia...
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil autora Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
BARA
Moderator
Moderator

Do陰czy: 31 Maj 2006
Pom鏬: 702
Sk康: Bia造stok

PostWys豉ny: 08 Maj 2018 21:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ryby nale篡 karmi odpowiedni dla nich karm, a nie liczy 瞠 prze篡j jedz帷 glony... "Glonojady" to nie tylko ro郵ino瞠rcy. I przypominam, 瞠 potrzebuj drewna do pozyskiwania celulozy niezb璠nej do prawid這wego trawienia.

akwaria 128l, 45l i inne, obsada r騜na, du穎 ro郵in i krewetki. Nie stosuj chemii.
Akwarystyka to odpowiedzialno嗆 za 篡we i czuj帷e stworzenia, kt鏎e nie krzycz.

W najbli窺zym czasie b璠 bardzo ma這 dost瘼na na Akwaforum.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil autora Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Tlen WP Kontakt
Mrokus95

PostWys豉ny: 08 Maj 2018 22:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, jestem przygotowany maj drewno w postaci 2 korzeniu, pokarm dla nich te mam - tabletki spadaj帷e na dno. W ka盥ym razie mia造 co je嗆 wczoraj i dzisiaj - my郵 瞠 nawet za du穎 i mo瞠 st康 wygl康 dzisiejszej pla篡 - st康 post z pytaniem czy to wina zbyt du瞠j ilo軼i dost瘼nego po篡wienia czy te one tak po prostu maj. Jak to z nimi jest ?

Nie wiem sk康 od razu takie negatywne przeczucia
Powr鏒 do g鏎y
MarJan
Akwarysta

Do陰czy: 23 Kwi 2017
Pom鏬: 100
Sk康: Stargard

PostWys豉ny: 08 Maj 2018 23:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie widzia貫m,aby otoski jad造 u mnie co po za glonami, co nie znaczy, 瞠 tego nie robi...w og鏊e rzadko widz, aby co jad造...nawet one rzadko si pokazuj Shocked
Tabletki dla zbrojnik闚 rozwi捫 domys造.

Moje 112l >>klik<< Smile
Powr鏒 do g鏎y
kacper240

Do陰czy: 08 Sty 2016
Pom鏬: 6

PostWys豉ny: 09 Maj 2018 1:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,
Otoski a tak nie brudz. Za to glonojad (zapewne masz kt鏎ego ze zbrojnik闚) to straszne brudasy. Jedz i wydalaj w nocy na okr庵這, a jak im posmakuje ro郵inka to w jedn noc nic z niej nie zostanie, opr鏂z odchod闚. Je瞠li masz niedu篡 zbiornik to pozb康 si glonojada bo otoski mocno nie brudz i raczej to nie ich sprawka. Z reszt zbrojniki (w zale積o軼i od rodzaju) powinny mie du瞠 akwarium z bardzo dobr filtracj, a wi璚ej z nimi problemu ni po篡tku, je瞠li bierzesz je jako ekip "sprz徠aj帷". Pozdrawiam.
Powr鏒 do g鏎y
Mrokus95

PostWys豉ny: 09 Maj 2018 6:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, dzi瘯i za odpowiedzi.
Wielko嗆 akwarium starczy -200l i dwa filtry (Fzn3 i unimax 250). Dzisiaj rano znowu sporo tego na pla篡 by這... Ale za to glony ju prawie znikn窸y z powierzchni ziemi 😁
Tak jak wczoraj odmule szybko ten kawa貫k i zobacz co b璠zie dalej. Mo瞠 gdy to ode mnie b璠 dostawa造 po篡wienie to a tyle tego nie b璠zie bo aktualnie trzebaby to sprz徠a co dwa dni

@Kacper240 Troch mnie zmartwi貫 tym zapoznaniem zb鎩nik闚 do 篡wych ro郵in. Poczytam w czym si lubuj na wszelki wypadek
Powr鏒 do g鏎y
andypl33
Akwarysta

Do陰czy: 29 Wrz 2006
Pom鏬: 35
Sk康: Bydgoszcz

PostWys豉ny: 09 Maj 2018 10:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mrokus95 napisa:

@Kacper240 Troch mnie zmartwi貫 tym zapoznaniem zb鎩nik闚 do 篡wych ro郵in. Poczytam w czym si lubuj na wszelki wypadek

Marchewka gotowana groszek zielony og鏎ek itp.
Powr鏒 do g鏎y
Mrokus95

PostWys豉ny: 09 Maj 2018 20:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzi瘯i za podpowied 😁
Powr鏒 do g鏎y
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Akwarystyka s這dkowodna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz do陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a pliki na tym forum