RESTAT AKWARIUM

Wszystko co dotyczy akwarystyki słodkowodnej

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
bartekjazz
Posty: 12
Rejestracja: 09 sie 2018 21:03

RESTAT AKWARIUM

Post autor: bartekjazz »

Witam mam 30 l akwarium chce zrobic restart i chcialbym akwarium na wzor tego pomoglby mi ktos skompletowac podobne rosliny i podloże dzieki bardzo i pozdrawiam


https://www.youtube.com/watch?v=Rpi4CcHQHTg
Awatar użytkownika
wojtass9
Moderator
Moderator
Posty: 2343
Rejestracja: 22 lis 2007 13:42
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: wojtass9 »

Przecież masz wszystko pod spodem opisane.
bartekjazz
Posty: 12
Rejestracja: 09 sie 2018 21:03

Post autor: bartekjazz »

nie rozumiem za bardzo po angielsku prosilbym o nazwy roslin jak je pielegnowac jakie oswietlenie nawoŻenie i jakie podloŻe byloby super jakbys mi pomogl albo ktos :wink:

Proszę stosuj moduł sprawdzania pisowni. MOD BARA
MarJan
Akwarysta
Posty: 2371
Rejestracja: 23 kwie 2017 10:41

Post autor: MarJan »

Akwarium bazuje na informacjach z tej książki, którą również bardzo polecam [ i nie tylko ja na tym forum], jak dla mnie jest świetna.
https://e.allegroimg.com/s512/01d9f1/12 ... e0ca12effe

Naprawdę rozpisane wszystko jest pod filmikiem, który podałeś- użyj translatora i zrozumiesz co napisano.
bartekjazz
Posty: 12
Rejestracja: 09 sie 2018 21:03

restart

Post autor: bartekjazz »

mi najbardziej zalrzy na spisie roslin napislabys mi jakie to rosliny i podloŻe i gdzie sie wlacza translator

Robisz błędy ortograficzne, proszę zacznij korzystać z modułu sprawdzania pisowni. Proszę zacznij stosować się do zasad gramatyki języka polskiego, dziel wypowiedź na zdania i używaj znaków przystankowych. Twoje wypowiedzi są nieczytelne w tej chwili. MOD BARA
MarJan
Akwarysta
Posty: 2371
Rejestracja: 23 kwie 2017 10:41

Post autor: MarJan »

Rośliny wypisane pod filmem, jak masz chrome to klik prawym na stronie i w liście, która się pojawi powinna być opcja "przetłumacz na język Polski"... jeśli nie to zaznacz cały tekst i skopiuj do jakiegoś translatora- pełno ich w necie. Nazwy roślin i tak po łacinie, więc wyszukuje roślin po tych nazwach- wyszukiwarka znajdzie nazwy w naszym języku.
ODPOWIEDZ