Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Czy rybka jest chora?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Choroby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pimowo

PostWysłany: 20 Wrz 2018 10:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bbxdd napisał:
Załączam zdjęcie mojego zaglonionego bagna. Przepraszam, że robione od boku, ale przednia szyba jest brudna od ZEWNĄTRZ, a Trex mógłby zacząć nagminnie łamać punkt 17 regulaminu, a ja nie chcę żeby z mojego powodu dostał bana.

Dlaczego kolego podpuszczasz?
Nie jestem moderatorem, ale ze swojej strony bardzo bym prosił o spokój i nie psucie tak miłej atmosfery na tym forum. Skupmy się na tym co nas tutaj łączy, akwarystyka Wink
Przepraszam za OT

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bbxdd

PostWysłany: 20 Wrz 2018 11:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale gdybym tego nie napisal to dokładnie tak by to wyglądało. A gdybym wrzucił zdjęcie z przodu, i nawet bym to napisał, to powtórzyłaby się sytuacja z tematu z mojego podpisu. I proszę tu nie robić identycznej awantury, zdjęcie jest, poprzedni post nie służy zrobieniu awantury, tylko mam jedno pytanie i proszę o odpowiedź.

45l
Woda: KH: 11 stopni niemieckich, GH: 16 stopni niemieckich, pH: 7,7-7,8
Obsada: 3x ślimak helena + gupiki Endlera (1+2)

Odkryłem Amerykę
http://www.akwaforum.pl/viewtopic.php?t=23823
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Choroby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: