Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

[240L] korzeniowe misz-masz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AleksanderK

PostWysłany: 07 Paź 2018 16:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba, super wyszło Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarJan
Akwarysta

PostWysłany: 08 Paź 2018 11:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mark_farina no normalnie mógłbyś brać kasę za aranżacje zbiorników- masz i pomysł, i smykałkę.

Moje 112l >>klik<< Smile
Powrót do góry
BARA
Moderator
Moderator

PostWysłany: 08 Paź 2018 12:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ładne, ale mało dzikie...

Czekam na fotki, aż zarośnie. Całe. I zamaskuje filtr.
Nie czepiam się. Wink

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
wojtass9
Moderator
Moderator

PostWysłany: 08 Paź 2018 14:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I piasku brak Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=1--_P9YmtOk
Powrót do góry
BARA
Moderator
Moderator

PostWysłany: 08 Paź 2018 14:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wojtass9 napisał:
I piasku brak Very Happy

Ale ryb przydennych też chyba nie ma...

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 10 Paź 2018 10:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki wszystkim za mile komentarze, ktorych sie nie spodziewalem hehe.

Ryby przydenne sa w ilosci 5x Kirysek pstry, nie widac ich bo sa praktycznie w kolorze podloza. Aranzacja powstala w 10minut, reszta potoczyla sie sama i chyba zrezygnuje z inwazyjnych nurzancow na rzecz Cyperus'a Helferi, bo nie jestem w stanie kontrolowac tej rosliny i zaslania mi zbyt duzo swiatla dla dolnych partii, co widze po strzelaniu w gore co niektorych delikwentow.
Powrót do góry
grzesi3k

PostWysłany: 10 Paź 2018 15:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mark twoje akwa zawsze ciesza oko Smile moze zamiast nurzancow jakiego aponogetona? Ze dwie bulwy. Smile
Akwarysta

PostWysłany: 10 Paź 2018 18:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grzesi3k napisał:
moze zamiast nurzancow jakiego aponogetona?

No niewiem, jak się rozpędzi to zasłoni pół zbiornika hehe myśle nad czyms delikatnym i mało inwazyjnym.

P.S. Kiryski uwielbiają mój ciemny żwirek grubości 0.3mm Smile
Powrót do góry
grzesi3k

PostWysłany: 10 Paź 2018 20:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może klasycznie Kryptokoryna balansae np. czerwona Smile też sięładnie wykłada jak podrośnie.
Początkujący pomocnik

PostWysłany: 14 Paź 2018 8:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne. Jak zwykle.

[126L] Dark Matter
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wojtass9
Moderator
Moderator

PostWysłany: 14 Paź 2018 10:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż akwarium czyste ,szyby umyte ,żadnego syfku na podłożu ,wszystko poukładane ,jako ozdoba jest ładne Very Happy Pytanie do grzesi3k,gdzie widziałeś kryptokorynę balansae w kolorze czerwonym? Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=1--_P9YmtOk
Powrót do góry
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 14 Paź 2018 17:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niby jest też jakaś odmiana czerwona lub też jak to mówią odmiana z Florydy czyli hamerykańska zwartka wybarwiająca sie na czerwono itd. Niewiem czy kolor osiągniemy faszerując ją nawozami i oświetleniem ale jakoś do mnie ten typ nie przemawia.

Poniżej przykład tego kosmopolitycznego zielska.

A ja jednak dla świetego spokoju wywaliłem całkowicie nurzance, odsłoniłem dolne partie i czekam na zachód słońca. Tak troche pokosiłem tu i tam i niech sobie rośnie od nowa. Staram się ograniczyć zbiornik do minimum prac, znaczy pchania łapsk w wodę.

Ryby mają zchód słońca
Powrót do góry
grzesi3k

PostWysłany: 20 Paź 2018 14:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm a może byś spróbował jakąś roślinkę ze strzałkowymi liśćmi na długim ogonku? Albo może nawet Tiger lotos? Miejsce masz Smile
Akwarysta

PostWysłany: 21 Paź 2018 17:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lotos odpada, bo załatwiłby mi Staurogyne i wszystko co leży na dnie, ale jak mam być szczery to mega mi nie leży ten zbiornik, bo to nie mój klimat, ale z drugiej strony za pare miesięcy czeka mnie przeprowadzka i wiekszy zbiornik więc zmęcze to co mam i trzymam gatunki, które sobie przeniose do wiekszego zbiornika Mr. Green
Powrót do góry
grzesi3k

PostWysłany: 21 Paź 2018 21:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz świetne rośliny i korzenie na spróbowanie aranżancji w stylu skalistego urwiska Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: