Obsada do 45 i 25 litrowy h akwariów

Wszystko co dotyczy akwarystyki słodkowodnej

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Weronika2345678
Posty: 31
Rejestracja: 15 wrz 2018 16:28

Obsada do 45 i 25 litrowy h akwariów

Post autor: Weronika2345678 »

Cześć to mój kolejny post na tym forum i chce wiedzieć czy do 45 l akwarium mogę dać gupiki, molinezja, brzanki różowe które mi się podobają, bojowniki dopadaja nie przepadam za tymi rybkami, wiem że to zły pomysł żeby trzymać mieczyki ale swego czasu jak przez 5 lat miałam to akwarium z mieczykami które żyły 3 lata jakoś tak i się właśnie na nimi zastanawiam. Odpadają neony, zalobniczki, danio jeszcze może być. A jeśli chodzi o akwarium 25 l to nie mam na nie kompletnie pomysłu swego czasu w sumie cały czas służy za żłobek dla jakichś rybek małych. Filtr w akwarium 45 l to Claro 600 a w 25 l to pat mini

EDIT: A i temp w obu zbiornikach to 27 stopni

Jeśli chcesz coś szybko dopisać, edytuj proszę swoje posty (opcja "Zmień").
MOD krzych_100
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

To jest mocno za małe akwarium na trzymanie ryb jakie wymieniasz. Poczytaj w dziale Obsady przyklejony temat o gatunkach ryb do akwarium poniżej 50l.

Twoje tematy wyglądają na prowokacja. Proszę poczytaj o podstawach akwarystyki i o wymaganiach gatunków ryb jakie chcesz trzymać.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
ODPOWIEDZ