Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Małe molinezje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Rozmnażanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lamic90

PostWysłany: 29 Sty 2019 11:07    Temat postu: Małe molinezje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie moja czarna molinezja urodziła około 40 szt młodych z czego połowa jest nie czarna lecz jasna w czarne kropki . Moje pytanie brzmi dlaczego tak jest i czy to jest jakaś inna odmiana molinezji czy jak? Z góry dziękuję. Pozdrawiam
MarJan
Akwarysta

PostWysłany: 29 Sty 2019 11:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pochwal się zdjęciem piegusów Smile
Myślę, że natura robi sobie nieraz "psikusa", znajoma ma rudego syna, takiego na prawdę rudego, jest blondynką i w rodzinie nie mieli rudzielca, ojciec ma czarne włosy i w jego rodzinie sami tacy czarnowłosi....gdyby twarz nie przypominała ojca to można by na prawdę się zastanawiać nad przyprawianiem rogów Very Happy

Moje 112l >>klik<< Smile
nowe 168l >>klik<< Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BARA
Moderator
Moderator

PostWysłany: 29 Sty 2019 11:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie jest inna odmiana, po prostu rodzice nie byli czyści genetycznie (podejrzewam wielopokoleniowy chów wsobny) i stąd takie pomieszanie kolorów.

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Lamic90

PostWysłany: 29 Sty 2019 12:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://zapodaj.net/a8ed307f0f3c6.jpg.html
chemik4
Moderator
Moderator

PostWysłany: 29 Sty 2019 19:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Molinezje w naturze nie są czarne tylko szaro-zielone. Nie wiesz też jakiego koloru byli dziadkowie Twoich rybek.
W sumie to nie masz się czym przejmować.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Rozmnażanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: