[112l] Akwarium 112L jakie rybki można jeszcze dobrać ??

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Mburas
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2016 18:52

Post autor: Mburas »

Usunelem te dwa białe kamienie. Dorzuciłem kilka roślin i zobaczymy jak się będzie rozwijać.


Obrazek
Awatar użytkownika
Trex
Posty: 768
Rejestracja: 10 lis 2017 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Trex »

Może pomyśl nad jakimś tłem, bo ta tapeta to średnio wygląda.
p.s. dolej wody :D
Mburas
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2016 18:52

Post autor: Mburas »

Dziś zamówiłem już tło :) a wodę dziś będę robił podmianke to odpowiednio doleje. Woda odstana 24h ale czy dodać do niej mimo wszystko mieszankę do wody która tam poprawia jej stan ? Uzdatniacz taki :)
Awatar użytkownika
owlman
Posty: 740
Rejestracja: 19 lis 2017 13:20
Lokalizacja: Bruksela

Post autor: owlman »

Czesc. Nie dodawaj zadnych uzdatniaczy - szkoda pieniedzy i ryb .
Jezeli planujesz dolozyc ryb to musisz pomyslec nad wiekszym filtrem - chodzi o pojemnosc filtra na media filtracyjne . Ten ,ktory masz obecnie jest za maly do tego akwa jak rowniez do powiekszonej obsady . Woda kranowa nie musi stac 24 godziny przed podmiana - wystarcza 3-4 ., 24 to maksimum .
Jesli chodzi o dodanie ryb , to aby ustrzec sie zjawiska pstrokacizny doloz te , ktore juz masz , jak pisalismy wczesniej : neony .
Mburas
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2016 18:52

Post autor: Mburas »

Witam szukam na aukcjach jakiegoś zewnętrznego nie drogiego żebym im nie zabierać miejsca. W tej chwili jest 15 neonkow, 10 Danio 4 gupiki ( tak wiem już że nie powinny ale nie mam gdzie ich oddac) krewetka k ten zbrojnik dla którego będę szukał domu bo się boje teraz że urośnie wielki. I to chyba tyle nic więcej nie ma co pchać chyba że będzie ciasno.
ODPOWIEDZ