sam nie wiem

Forum o leczeniu i profilaktyce ryb w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
misiek
Posty: 49
Rejestracja: 22 maja 2005 10:19
Lokalizacja: walbrzych

sam nie wiem

Post autor: misiek »

glupie pytanie i nawet troche nie smaczne ale wole sie upewnic, nie pisze o skladzie akwarium czy obsadzie bo nie warto. wienc : jak powinna wygladac stos plekostomusa?? one puszczaja takie dlugie ?? czy to jest ok ?? karmie go tetra wafer mix, salaty nie chce, wodzien mrozony i ochotka zywa
Zostałem zbanowany, ponieważ nie przestrzegałem regulaminu forum
Awatar użytkownika
porki38
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 774
Rejestracja: 27 maja 2005 13:46
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, Łódź

Post autor: porki38 »

Długie to znaczy jakie? To normalne, że ryby z dużą przemianą materii bardziej muszą załatwiać swoje potrze fizjolgiczne. U mnie platki też mają dużą przemianę materii, ale myślę , ze mają juz tak w naturze.
atusia
Pomocnik
Posty: 243
Rejestracja: 12 maja 2005 10:53
Lokalizacja: Bytom

Post autor: atusia »

jak powinna wygladac stos plekostomusa??
Akurat jest to gatunek rybki z dużą przemianą materii, kupka jest często długa i ciemna (w zależności od podawanego pokarmu) czasami wręcz ciągnie się za plekostomusem jak sznurek ;)
Niepokojące mogą być białe lub galaretowate odchody, bo wtedy możliwe, że nasz plecostomus ma nicicenie :?
Pozdrawiam Beata
Obrazek

240l-paletki
Awatar użytkownika
porki38
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 774
Rejestracja: 27 maja 2005 13:46
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, Łódź

Post autor: porki38 »

atusia pisze:
jak powinna wygladac stos plekostomusa??
Akurat jest to gatunek rybki z dużą przemianą materii, kupka jest często długa i ciemna (w zależności od podawanego pokarmu) czasami wręcz ciągnie się za plekostomusem jak sznurek ;)
Niepokojące mogą być białe lub galaretowate odchody, bo wtedy możliwe, że nasz plecostomus ma nicicenie :?
Awatar użytkownika
porki38
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 774
Rejestracja: 27 maja 2005 13:46
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, Łódź

Post autor: porki38 »

Przeżroczyste odchody są objawem choroby
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

mój pletek robi kupy jak karp w oczku wodnym hehe.Jest to zupełnie normalne.Lecz tak jak napisałi przedmówcy białe lub przeźroczyste odchody to moze byc choroba.
Przemek
misiek
Posty: 49
Rejestracja: 22 maja 2005 10:19
Lokalizacja: walbrzych

to ja

Post autor: misiek »

ma brazowe lub czarnawe ale dlugie bardzo i ciagnace sie za nim jak.. ble to wyglada i musze to co jakis czas wyciagac, gorzej sie robi jesli sie jakos rozdrobnito mam dosc powazny problem z wylawianiem tego
dzieki za pomoc
Zostałem zbanowany, ponieważ nie przestrzegałem regulaminu forum
ODPOWIEDZ