air pump HAILEA ACO-2205

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
al
Początkujący pomocnik
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2006 11:15
Lokalizacja: Toruń

air pump HAILEA ACO-2205

Post autor: al »

Mam problem z pompą powietrzną typ jak wyżej. Na początku była bardzo cicha i wydajna, ale po 6 miesiącach jeden wydech zaczął pracować słabiej i pompa hałasuje oddałem do reklamacji, ale facet w sklepie twierdzi, że wszystko jest w porządku. Chciałem sam zobaczyć co może być tego przyczyną, ale nie mogę rozmontować pompy. Po odkręceniu śrubek od spodu nie mogę zdjąć pokrywy, a nie chcę tego robić na siłę, bo mogę uszkodzić. Czy ta pompa ma jeszcze jakieś zaczepy? Może ktoś rozbierał tą pompę i wie jak to zrobić? Byłbym wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
dafik
Posty: 214
Rejestracja: 12 wrz 2006 18:28
Lokalizacja: poznań

Post autor: dafik »

nic z tym nie zrobisz jeżeli ci hałas bardzo przeszkadza kup nowy napowietrzacz około 30zł +2zł na kamień do napowietrzania i wężyk :D
Awatar użytkownika
al
Początkujący pomocnik
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2006 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post autor: al »

dafik pisze:nic z tym nie zrobisz jeżeli ci chałas bardzo przeszkadza kup nowy napowietrzacz około 30zł +2zł na kamień do napowietrzania i wężyk :D
Kamień to ja mam nowy. Mi chodzi o radę kogoś, kto taką pompkę rozbierał!!!
Awatar użytkownika
dafik
Posty: 214
Rejestracja: 12 wrz 2006 18:28
Lokalizacja: poznań

Post autor: dafik »

a poco chcesz ją rozbierać nowa niewiele kosztuje a starą możesz niechcący popsuć
Awatar użytkownika
al
Początkujący pomocnik
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2006 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post autor: al »

dafik pisze:a poco chcesz ją rozbierać nowa niewiele kosztuje a starą możesz niechcący popsuć
Pompa już jest popsuta, bo nie działa prawidłowo. Ja chcę ją naprawić. A nowa kosztuje 50,00 zł. Potrzebuję rady kogoś kto ją rozbierał, a nie porady: "kup sobie nową". Taki "mądry" to ja nie jestem.
ODPOWIEDZ