[112] od listopada 2006

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
darekp11
Posty: 14
Rejestracja: 19 gru 2006 18:03
Lokalizacja: Zielona Góra

[112] od listopada 2006

Post autor: darekp11 »

Witam wszystkich, od listopada 2006 mam akwa. Miałem różne problemy (pojawiają się nadal) jak to w życiu tak samo i w zbiorniku. Nie miałem okazji pokazać fotek mojego akwa, tak więc pokażę je teraz i proszę o szczerą opinię co mam poprawić, co zmienić a czego nie ruszać.
Zbiornik 112 l panorama.
Obsada to:
neon czerwony 6
danio prążkowane weloniaste 6
kirys pstry 6
zbrojnik niebieski 5 (kolega likwidował akwa i błagał, żebym je przyjął)
pielęgniczki Ramireza 5
mieczyk Hellera żaglopłetwy 4
grubowarg zielony 1
ampularia 5

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
chemik4
Moderator
Moderator
Posty: 8009
Rejestracja: 04 maja 2006 14:57
Lokalizacja: Tworóg / Jemielnica

Post autor: chemik4 »

Zrezygnowałbym z danio i mieczyków, skrzydłokwiat mi też nie pasuje, jego miejsce jest w doniczce na parapecie a nie w akwarium.
I jeszcze jedna rada: zamieszczaj fotki na fotosik.pl i daj ich miniaturki bo forum sie bardzo rozjeżdża
Pozdrawiam,
Kamil

Dziwne... U mnie działa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Matrix
Posty: 254
Rejestracja: 22 lis 2005 13:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Matrix »

Bardzo ładne akwarium, trzeba przyznać, tylko te fotki dawaj najlepiej na darmowe serwery, a tutaj umieszczaj linki do nic. Chemik4 ma rację i zgadzam się z nim, ciężko takie zdjęcia oglądać, jak są w obecnej chwili.
Awatar użytkownika
darekp11
Posty: 14
Rejestracja: 19 gru 2006 18:03
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: darekp11 »

Chemik4, skrzydłokwiat jest już faktycznie w ... koszu. Fotki są z końca grudnia. Co do danio, to są naprawdę super rybki. Mieczyki faktycznie chyba zamienię na kosiarki, gdyż krasnopióry zaczynają mi się rozrastać a nie chcę lać chemii, gdyż nie wytrzymują tego amulaire. Dzięki za rady a co do formatu zdjęć to ktoś z forum polecił mi tę stronkę, nie wiedziałem że będą aż w takim formacie. Faktycznie kiepsko się je ogląda ale za to widać wszystkie szczegóły.
Pozdro.
ODPOWIEDZ