Jak użyc statecznika ze swietlowki energooszczednej??

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Aldred
Początkujący pomocnik
Posty: 275
Rejestracja: 03 sty 2006 23:50
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Aldred »

JA to rozumiem i świetnie, że umieściłeś to w innej formie. Chodzi jednak o to, że nie ma konsekwencji. Patrz http://akwaforum.pl/viewtopic.php?t=5727&highlight= -dlaczego wtym wątku podany przeze mnie link nie został usunięty?? Jeżeli źle rozumuję to proszę oświeć mnie

Poza tym:
Obowiązuje zakaz spamowania tzn. umieszczania bez zgody administratora wszelkiego rodzaju reklam zarówno stron i forów o tematyce akwarystycznej i innej. Niedopuszczalne jest zamieszczanie treści komercyjnych (dotyczy również podpisów użytkowników). Chcesz reklamę swojej strony to umieść link w zakładce 'Profil'.
Może w treści oprócz reklam dodać jeszcze linków
Awatar użytkownika
Andersh
Pomocnik
Posty: 341
Rejestracja: 31 sty 2007 10:35
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Andersh »

no dokładnie........masz rację.......dlatego wyżej napisałem że holenderskie.home.pl też powinno być usuniete

zgadzam się w pełni

myślę, że p. 12 regulaminu powinien być zmieniony
po co ludzie mają szukać odp. na google.pl (ups)
kiedy na tym forum mogą znaleźć dobry link a szukajac go natrafić na inne ciekawe posty?!

myślicie, że za każdym razem chce mi się zmieniać treść w sposób przedstawiony wyzej? zreszta chyba tylko nabałaganiłem bo nikt nie powiedział "dzięki-przyda się"
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

Przestańcie, nie dajmy się zwariować, właśnie dlatego i ja napisałem jak to widzę z usuwaniem takowych wklejeń na Forum. Nie popadajmy w przesadę i nadinterpretację regulaminu.
Ręce to mnie opadają jak patrzę jak było, a jak jest i na dodatek jestem jeszcze strofowany za swoje wypowiedzi, bądź co bądź nikogo nie dotykające.
Mireks
200l - profil
____________________________________________
Awatar użytkownika
Andersh
Pomocnik
Posty: 341
Rejestracja: 31 sty 2007 10:35
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Andersh »

Mireks pisze: i na dodatek jestem jeszcze strofowany za swoje wypowiedzi, bądź co bądź nikogo nie dotykające.
chodzi zapewne o mnie - więc przepraszam

to że p 12 regulaminu w stosunku do tego co na forum zachodzi to LIPA - to juz wiemy

powiedzcie mi jeszcze czy mam wykasować tą moją zmianę czytaj

kasować ??
Awatar użytkownika
Aldred
Początkujący pomocnik
Posty: 275
Rejestracja: 03 sty 2006 23:50
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Aldred »

@Andersh Widzisz, moja wcześniejsza wypowiedź miała właśnie pokazać jaki to jest bezsens z tym usuwaniem linków. Mireks tez dobrze mówi, nie dajmy się zwariować. Nie wiem co się ostatnio dzieje, może wiosna jakoś niekorzystnie na nas wpływa 8)
A tak na marginesie to znowu troszkę OT tutaj zrobiliśmy 8)

Pozdrawiam wszystkich i proszę was o troszkę więcej dystansu do wszystkiego.
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Panowie, wracajmy do meritum. Zostawmy spory bo robi się OT.

Na temat linków rozmawiamy właśnie z adminami, ustalimy szczegóły to podamy. Zgadzam się, niejednokrotnie gdzie indziej można znaleźć odpowiedzi na zadane pytania. Dzięki emiloos za wskazanie miejsca informacji, dzięki Andersh za umożliwienie jej odczytania.

Linki do konkretnych tematów nawet na innych forach nie będa kasowane, linki ogólne do jakiegoś forum podlegają pod Regulamin. Link zamieszczony do holenderskich nie działa więc nie został wykasowany.

Regulamin jest w trakcie modyfikacji, dziękujemy za wszelkie sygnały mogące usprawnić pracę redakcji i modów.


Akwapark: zgodnie z sugestia uzytkownikow uscislilismy regulamin pkt. 12. Zapraszam do dalszej dyskusji.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
ODPOWIEDZ