[120 l] akwarium - co o tym sadzicie?

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

anna_maria
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2005 13:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[120 l] akwarium - co o tym sadzicie?

Post autor: anna_maria »

Witam wszystkich, jakis czas temu facet zaproponowal mi zestaw do mojego 120 litrowego akwarium, ktore dostalam w prezencie. Mimo ze mialyby byc to mlode rybki jednak wydaje mi sie ich za duzo. Co o tym sadzicie? Ja dopiero zaczynam moja zabawe z akwarystyka, dlatego wole sie spytac, bo nie lubie meczyc zwierzat, a chcialabym zeby mialy u mnie jak najlepiej.

Oto spis:
15 neonek innesa
8 neon czarny
7 neon diamentowy
5 ramirezek
4 prętniki
10 danio pręgowanych

Do tego chcialbym dolozyc jeszcze jakiegos malego glonojada, ale czekam na wasze zdanie

Czekam też na wszelkie uwagi na temat tego zestawu, lub może propozycje na inny zestaw. Chciałabym zeby zestaw byl prosty w hodowli na poczatek ;)

pozdrawiam i dziekuje za wszelkie cenne uwagi
Raffy
Posty: 32
Rejestracja: 21 lis 2004 18:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Raffy »

wg. mnie jest ok, ale.. ramirezek pozbyłbym się i zostawiłbym tylko parkę. Dokupiłbym również kiryski i zbrojnika :)
duuzo ryb :P
Awatar użytkownika
Thom (AS)
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 758
Rejestracja: 09 lis 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Thom (AS) »

Ja zgadzam się z Raffym :wink:
zostaw sobie parke ramirezek i kup np kiryski pstre lub kiryski panda ew kiryski albinosy wszystkie wymienione przeze mnie gatunki będą pasowały do twoich rybek :wink:
Aha i jeszcze zamiast neonów czarnych dałbym neony czerwone a zamiast diamentowych neony niebieskie, w sumie ogólnie mozna z tego zrobic neonkarium bez ramirezek :roll: :wink:
ODPOWIEDZ