[112] - Wasza ocena

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Andersh
Pomocnik
Posty: 341
Rejestracja: 31 sty 2007 10:35
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Andersh »

zpzibi.......ratuj nas i nie rób fotek z lampą błyskową bo efekt marny

nie wiem dlaczego przedmówcy zarzucali zbyt mało roślin? Równie dobrze mogli to, że są za niskie...ale wiadomo czas zrobi swoje, a już na pierwszym zdjęciu widać że jest ich całkiem sporo i że teraz tylko dobrego światła i czasu potrzeba. Światła jednak masz niewiele jak na taki zbiornik i o ile jego fale jako tako się rozchodzą po akwa to za jakiś czas jedne rośliny przysłonią Ci drugie i pewnie zauważysz STOP w ewolucji. Pomyśl nad trzecią świetlówką, środek lub lekki przód.

ps. ustaw aparat na czymś stabilym, zrób foto i zaprezentuj nam
Obrazek
Awatar użytkownika
august
Pomocnik
Posty: 529
Rejestracja: 30 paź 2005 10:35
Lokalizacja: Andrychów

Post autor: august »

trochę lepiej ale tło by sie przydało i rób zdjęcia bez lampy błyskowej bo nie oddają twoje zdjęcia naturalnych barw :)
Obrazek

Paletki od 28.01.2007r początki
Obrazek
Awatar użytkownika
zpzibi
Posty: 43
Rejestracja: 27 lis 2006 16:33
Lokalizacja: Sanok

Post autor: zpzibi »

wiem - że lampa robi wrogą robotę, ale mam problem ze zrobieniem zdjęcia bez lampy, po pierwsze mam na przeciwko okno które odbija się w akwarium i efekt jest jeszcze gorszy. Ale przyniosę ze studia dwie lampy 500W i postaram się zrobić profesjonalne zdjęcia... specjalnie dla was ...

A to fotka zrobiona dwie minuty temu światło naturalne, okna zasłonięte, ale i tak nie jest to ideał... a pstryknąłem chyba z 30 fotek na przeróżnych ustawieniach... i bez oświetlenia nie da się nic lepszego uzyskać...

Obrazek
Pozdrawiam Zbyszek
-------------------------------------------
112l. - 1xZwinnik ogonopręgi(albino), 3xBlack Molly, 3xBocja, 4xGlonojad, 1xGlonojad syjamski, i ostatnio jakieś małe ślimaczki nie wiem skąd :)
Awatar użytkownika
Arion
Posty: 118
Rejestracja: 17 wrz 2006 10:43
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arion »

A mnie się podoba. W końcu o gustach się nie rozmawia:P Chyba o to chodzi, żeby właściciel był zadowolony i rybki szczęśliwe. A mnie się wydaje,że tak jest.
Akwarystka-choroba nieuleczalna.
ODPOWIEDZ