Jak długo trwa poród molinezji ostroustej??

Rozmnażanie ryb w akwarium, czyli jak dochować się potomstwa

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
aresag
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2005 23:24

Jak długo trwa poród molinezji ostroustej??

Post autor: aresag »

Hej, witam wszystkim forumowiczów... Mam prośbę, niech ktoś obeznany w temacie napisze jak długo trwa poród molinezji, bo moja wydała na świat ok. 15 osobnikow (to juz przylozylem bo 11 aktualnie żyje). Znajduje się ona w kotniku więc za dużo nie mogła skonsumować. Jest to dosyć duży okaz i nawet po niej nie poznać że już wydała te potomstwo (tzn brzuszek nadal ogromny). Teraz nie wiem czy wypuścić ją do akwarium czy może poczekać jeszcze pare dni, z tego tez powodu proszę o info na ten temat, najlepiej na GG#1784104 Można pisać i w nocy, bo komp non stop idzie... Dzieki z góry i POZDRAWIAM :wink:
Awatar użytkownika
Anita721
Posty: 82
Rejestracja: 02 wrz 2005 20:20
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: Anita721 »

Hej.od kiedy ten poród wd.ciebie już trwa ,bo na pewno w ciągu kilku dni to samica może je skonsumować do reszty :twisted: .U mnie nawet w godzinę było po,jeśli ma spokój ,bo przy haosie może przeciągnąć kilka godzin.Małych jest od50do80szt.Jeśli jest już z nimi długo w kotniku to mogła je połknąć i stąd ten brzuszek. :shock:
Anita pozdrowionka śle:>)
aresag
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2005 23:24

Dzieki...

Post autor: aresag »

Jak sie okazalo warto bylo poczekac pol dnia. Wieczorem przyszlo na swiat przeszlo 40 rybek. Tak wiec juz wiem ze taki porod moze trwac nawet caly dzien :)) Dzieki za odp i pozdro...
ODPOWIEDZ