Weipro TC-700 czy Hailea BT-700

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
JohnyMo
Posty: 43
Rejestracja: 30 cze 2007 21:06
Lokalizacja: Sz-n

Weipro TC-700 czy Hailea BT-700

Post autor: JohnyMo »

Który filtr jest lepszy? Wczoraj przyszła paczka z akwarium 126L i do niego był dołączony ten Weipro TC-700. Problem w tym że na aukcji było napisane że będzie to filtr Hailea.
Warto reklamować i wymieniać ten filtr? Dodam jeszcze że ten weipro strasnie hałasuje, buczy i terkocze :-/ spać przy tym nie mogłem i muszę wyłączać go na noc.
Awatar użytkownika
Kubencki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 9560
Rejestracja: 11 kwie 2007 7:45
Lokalizacja: Nowa Wieś Ujska

Post autor: Kubencki »

Skoro aż tak ci przeszkadza to zgłoś do reklamacji. Poza tym licytowałeś zestaw z innym filtrem.
Pozdrawiam.
Kuba.
Pozdrawiam!!!
Kuba.
Awatar użytkownika
Kunni
Akwarysta
Posty: 526
Rejestracja: 03 sty 2007 9:53
Lokalizacja: BB

Post autor: Kunni »

Jeśli w skład zestawu wchodził inny filtr, dostałeś towar niezgodny z umową. Jak nie jesteś zadowolony masz prawo reklamować
Pozdrawiam
Kinga
JohnyMo
Posty: 43
Rejestracja: 30 cze 2007 21:06
Lokalizacja: Sz-n

Post autor: JohnyMo »

Wiem że mogę reklamować, tylko czy jest sens tracić czas na użeranie się z sprzedawcą? Jak ten filtr Hailea nie będzie lepszy (cichszy) to nie ma sensu. Dlatego pytam, może ktoś już go używał i się wypowie.
JohnyMo
Posty: 43
Rejestracja: 30 cze 2007 21:06
Lokalizacja: Sz-n

Post autor: JohnyMo »

Dzisiaj ciąg dalszy tematu ;D
2 tygodnie temu napisałem im że przysłali mi nie ten filtr co był na aukcji i dzisiaj dostałem nowy... znowu nie ten co trzeba! Tym razem jest to jakiś IKOLA model SP-604E o mocy 20W i Qmax 1000L/h (zdecydowanie za mocny do mojego akwa) Oczywiście zażądałem jeszcze raz wysyłki tego właściwego. Ciekawe co zrobią.
A co do tego filtra który dzisiaj dostałem to na opakowaniu pisze:
"Kaseta z bakteriobójczą gąbką filtrującą"
Ja myślałem że na gąbce powinny się mnożyć bakterie...
Magnetyczny wirnik
A jakie są jeszcze wirniki?
126L, 3x18W, Tetra ex700
2+1 pielęgniczki kakadu,
2 kiryski, 6 danio czerwone, kiełbik, 5 gupików, uklejka, 3 glonojady syjamskie, 2 kosiarki
start 2 lipca 2007
ODPOWIEDZ