Ratunku wiosna :)!!!

Rozmnażanie ryb w akwarium, czyli jak dochować się potomstwa

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Ratunku wiosna :)!!!

Post autor: Owl »

Ratunku!!!na poczatku kakadu zaczeły tarło które przebiega dobrze(na szczęscie).Później mój pomysł rozmnozenia bojowników(w trakcie) no a teraz jeszcze pyszczaki.I to ich właśnie problem dotyczy.Mianowicie mam poza młodymi yellowami jeszcze parke Melanochromis cyanerohabdos.No i samica zaczeła kopac w zwirze pyszczkiem, rozkopała cały żwir przy lewej szybie samiec wydawał sie tym zainteresowany.No ale z tego co czytałem samica pyszczaka trzyma ikre w pysku o co tu chodzi :?: :shock: Wiem ze niektóre gatunki pielegnic wykopuja gniazda w żwirze ale zeby pyszczaki :?: Pomocy :!: :!:
Awatar użytkownika
vitesse7
Posty: 176
Rejestracja: 10 sie 2005 11:59
Lokalizacja: Lublin

Post autor: vitesse7 »

jak wyglądają te twoje pyszczaki. bo być może że miałem to samo. bo moje też nie tolerowały roślin kopały doły i tam tarło sie odbywało i samica w gębie trzymała małe i ikre. :!: :idea:
" Gdy tylko umiera człowiek,
umiera jego fotografia "

ViTeSSe 7

Obrazek
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

Pytanie mocno nieaktualne.Ta parka pyszcaków została nazwana bobowie budowniczowie.One tak poprostu roibia cały czas czy tarło czy nie.maja swoja grte ale i tak przekopuja wszystko.ta parka to maingano( melanochromis cyanerohabdos).
Pozdrawiam
Przemek
ODPOWIEDZ