CZY MA KTOŚ FILTR AQUANOVA LUB JEBAO CO ONE SĄ WARTE????

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
simon
Posty: 20
Rejestracja: 12 gru 2005 20:16
Lokalizacja: Krosno

CZY MA KTOŚ FILTR AQUANOVA LUB JEBAO CO ONE SĄ WARTE????

Post autor: simon »

Witam wszystkich!
Potrzebuje waszej pomocy przy zakupie filtra do nowego zbiornika 300L. Problem jest oczywiœcie prosty "kasa" Jakoœ tak się składa, że magicznš granicš w kosztach zakładania nowego zbiornika jest np 240-250L, dlatego, że po jej przekroczeniu wszystko, co do zbiornika np300L chcemy kupić roœnie na cenie przeciętnie o 100zł, (ale i więcej). Właœnie stoję nad takim wyborem i albo 240L (to nie jest zbiornik mich marzeń) albo 300L tylko, że w tym wypadku muszę dokupić filtr w przedziale 300-600L, czyli 1200 L/h. Filtry spełniajšce takie parametry sš b.drogie od 360-512zł i dalej :twisted: a ostatnio na allegro pojawiły się firmy jak w temacie postu (moim zdaniem to po dokładnym oglšdaniu fotek to ta sama firma), które robiš filtry na wzór Eheima tylko nie za 500-700zł ale za 220zł. Taki np Jebao 304 ma 4x koszyk, 12L pojemnoœci komory, 21W mocy,1200L/h przepływu, jest cichy - oœ wirnika ceramiczna, system zalewania i odpinania przewodów jak w Eheimie pro.II. Problem polega jednak na tym, że ja ich na oczy nie widziałem i nie wiem jak chińczyk je poskładał i na jakich materiałach. Niech się ktoœ wypowie, kto to ma lub ma do nich dostęp i już to widział. Proszę o pomoc, bo nie stać mnie na więcej, a na pomyłki ani tyle.
112l. fluval 203, Aqua Clear mini (do torfu i jako cleaner),CO2 1.5kg+drabinka+elektrozawór, 4x philips aquarelle 18W, UV-C (diy) . denitrator (diy) Planta Gainer Classic + kulki Filtusa +Planta Gainer Pro Macro, RO 100gpd General E.
ODPOWIEDZ