pielengniczka ramireza

Rozmnażanie ryb w akwarium, czyli jak dochować się potomstwa

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ja14
Posty: 52
Rejestracja: 04 gru 2005 11:20

pielengniczka ramireza

Post autor: ja14 »

wiem ze jest taki tema ale nie ma niczego konkretnego .. :!: :!: :?

co czeba mieć w akwa jaka woda , kokos kamienie i tp by doprowadzić :?: do tarła

jak wy rozmnozyliście :?:

jak jusz dojdzie do tarła to co czeba zrobić z ikrom :?:
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

Na poczatek polecam zakupic słownik ortpgraficzny a posty pisac w wordzie :? A temat jest i masz tam odpowiedzi tylko jak zawsze nie chce Ci sie szukac :twisted: .Podam Ci te parametry wody i jak jeszcze raz zapytasz o cos co było juz wałkowane pare razy na forum to temat zamkne bez uprzedzenia.
Woda miękka,kawasna najlepszym miejscem na złozenie ikry jest płaski kamien.Co masz zrobic z ikra :?: Jesli nie masz jakis ryb które w szczególnosci mogły by zagrozic ikrze to zostawic w akwarium bo pielegiczki ramireza beda sie nia opiekowac.Jak masz przenies ikre delikatnie wraz z kamieniem do osobnego akwarium ,wlej do tego akwarium wode z głownego zbiorniak ,ikre napowietrzaj,samemu usuwaj splesniałe ziarenka ikry.
Przemek
Awatar użytkownika
ja14
Posty: 52
Rejestracja: 04 gru 2005 11:20

Post autor: ja14 »

ok dzienki Owl a temperatura jaka ??? :?: to ostatnie pytanie i jusz sie zamykam
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

Temperatura 26-27 stopni.Nie chodzi o to zebys sie zamykał tylko o to zebys nauczył sie czegokolwiek szukac zanim zadasz pytanie,a Tobie sie niechce dlatego powiedziałem ze bede zamykał i bede jak bedzie lał wode lub bedziesz leniwy na tyle zeby nie przewinac strony pare tematów w dól lub nie wpisac zadanego tematu w szukaj. :wink:
Pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika
ja14
Posty: 52
Rejestracja: 04 gru 2005 11:20

Post autor: ja14 »

ok bedem szukał
ODPOWIEDZ