Co z ta Gurami zlota Gurami

Wszystko co dotyczy akwarystyki słodkowodnej

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Barney
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2004 0:46
Lokalizacja: Londyn

Co z ta Gurami zlota Gurami

Post autor: Barney »

czesc witam i pytam moja Gurami siedzi ciagle na dnie to tu to tam ale od czasu do czasu szalej z ta sama inna i ma dobry apetyt wydaje mi sie ze to samiec a ta 2 to samica i on przed nia pokazuje co potrafi czy to prawda????Ale jak siedzi na dnie to jakby juz bylo po niej bo kladzie sie na boki itd dziekuje za odp...
Awatar użytkownika
Saddamek
Administrator
Administrator
Posty: 1203
Rejestracja: 02 wrz 2004 21:10
Lokalizacja: Padwa Północy

Post autor: Saddamek »

Witam, jesli się kładzie na dnie to nie jest dobrze :/ jakie sa parametry wody, obsada ryb, poj. akwa, zmiany w zachowaniu i wyglądzie ryb itp. ?? podaj - będzie łatwiej ci pomóc.
Barney
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2004 0:46
Lokalizacja: Londyn

Gurami i pH w wodzie jednak

Post autor: Barney »

czesc witam ponownie i dziekuje za odpowiedz wlasnie dzis sprawdzilem pH wody i okazalo sie ze ma ponad 8,5 czyli bardzo zle a spowodowane jest to tym ze tu w Londynie woda jest strasznie hlorowana i mocno uzdatniana niz w polsce dowiedzilem sie o tym wlasnie dzis i dlatego juz wlalem ten preparat o obnizenie pH wody.Dzis jakos gurami juz plywaja ale za to padly mi brzanki rekinie takie podobne do rekinkow to prze ta wode pewnie akwarium mam 60 litrow i sa w nim gupiki mieczyki molinezje glonojad i narzie to tyle...znikam dalej kontrolowac wode i sprawdze ja jutro tez tak to wlasnie kolego wyglada dzieki narazie
Awatar użytkownika
Saddamek
Administrator
Administrator
Posty: 1203
Rejestracja: 02 wrz 2004 21:10
Lokalizacja: Padwa Północy

Post autor: Saddamek »

Hm no wiesz jak na Brzanki rekinie to zdeka małe akwa (co do gurami też mógłbym się wachać) :/ - moze masz wogóle za dużą obsadę ? - lepiej zadbaj aby w akwa było mniej ryb ale żeby miały odpowiednie warunki :]
pozdrawiam
ODPOWIEDZ