Korzen-czym przymocowac do szyby?

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Kubencki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 9560
Rejestracja: 11 kwie 2007 7:45
Lokalizacja: Nowa Wieś Ujska

Post autor: Kubencki »

Nie ma problemu, nie dawno dowiedzieliśmy się że moderator nie musi posiadać szczególnej wiedzy, ty masz troszkę inne zadanie- wyłapywać błędy ortograficzne itp.
Wiadomo, nie musisz posiadać większej wiedzy.
To jest robienie OT...ostrzegłem Cie już za to kilka razy . Kolejnym razem dam ostrzeżenie.
Ciekawe jak przyssawki będą się trzymać nad wodą, ja dziewczyna konkretnie powiedziała że są wzmocnienia poprzeczne, a więc między wzmocnieniem a końcem szyby jest góra 1 cm.
Z pewnością wiesz że wzmocnienia w standardowych akwariach nie są na całej długości...na końcach zostaje po kilka cm luzu. I tam śmiało można dać przyssawki. Przyssawki nad woda trzymają się bardzo mocno.
Co do drutu..podałem tez inne rozwiązania.

Przywiązujemy żyłkę do korzenia...żyłkę przeciągamy nad wzmocnieniem...i ponownie wiążemy do korzenia....
Pozdrawiam!!!
Kuba.
Awatar użytkownika
mariuszzawadzki
Ekspert akwarysta
Posty: 6591
Rejestracja: 11 lis 2007 11:11
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: mariuszzawadzki »

Z pewnością wiesz że wzmocnienia w standardowych akwariach nie są na całej długości...na końcach zostaje po kilka cm luzu.
Nie zrozumiałeś mnie, jak rozwiążesz problem przyklejenia przyssawek jeśli dziewczyna będzie chciała postawić korzeń na środku.
Nawet jeśli postawi korzeń przy boku, to ile jest przestrzeni między lustrem wody a końcem(górą) szyby?

Konkretnie wywalam twoje błędy, to straszysz mnie ostrzeżeniem?
To co przytoczyłeś w pierwszym moim cytacie było sprostowaniem twojego stwierdzenia na temat zadania moderatora na tym forum.

Ostrzegałem. Dostajesz ostrzeżenie. Przeczytaj regulamin. Demonkuba16.
Mariusz

Palety to jest to, co w akwarystyce najpiękniejsze.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kubencki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 9560
Rejestracja: 11 kwie 2007 7:45
Lokalizacja: Nowa Wieś Ujska

Post autor: Kubencki »

Przyklejamy dwie przyssawko na górnych narożnikach tylnej szyby....przeciągamy przez nie żyłkę. Z tyłu korzenia mocujemy przyssawki...do nich mocujemy żyłkę która przywiązaliśmy do żyłek przyklejonych do szyby. Dodatkowo korzeń przyklejamy do szyby za pomocą przyssawek zamocowanych z tyłu.
Pozdrawiam!!!
Kuba.
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Mysle, ze czas zamknac temat.
Po pierwsze ze wzgledu na pyskowki i zaczepki Mariusza i powstaly przez to czesciowo OT. Po drugie zostalo juz wszystko powiedziane.
POzdrawiam!
Asiula. Jezeli brak Tobie jeszcze wiadomosci do tego tematu... Napisz mi na PW a odblokuje temat.
Marcin!
Zablokowany