Nieszczelne akwarium

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Larwa
Posty: 54
Rejestracja: 02 gru 2009 13:26

Nieszczelne akwarium

Post autor: Larwa »

Witam
Nie wiem czy w dobrym dziale umieściłam swojego posta (prawdopodobnie powinien trafić gdzie indziej) z góry przepraszam.

Dziś w nocy rozszczelniło się moje akwarium (profilowane 80x35x50) ma już kilka latek i zastanawiam się czy jest sen go ratować. A jeśli jest sens czy orientujecie się czy ktoś prowadzi "serwis akwarystyczny" - sama sobie nie poradzę. Dzwoniłam chyba do 10 zakładów szklarskich bez żadnego rezultatu. Mieszkam w powiecie piaseczyńskim w grę wchodzi również południowa część Warszawy.
Awatar użytkownika
Kubencki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 9560
Rejestracja: 11 kwie 2007 7:45
Lokalizacja: Nowa Wieś Ujska

Post autor: Kubencki »

Takie akwarium na allegro kosztuje ok 80zł. Nie ma sensu "remontować"
Pozdrawiam!!!
Kuba.
marcin
Akwarysta
Posty: 566
Rejestracja: 05 mar 2005 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcin »

ale mając np znajomego "złotą rączke" można się pobawić i za kilkanaście pln (koszt silikonu) akwarium skleić na nowo :wink: chyba, że sie komuś spieszy albo nie chce bawić. Ja naprawiłem w ten sposób swoje 32 l niewymiarowe akwarium, które dobiega już 20 tki :P
Awatar użytkownika
Kubencki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 9560
Rejestracja: 11 kwie 2007 7:45
Lokalizacja: Nowa Wieś Ujska

Post autor: Kubencki »

Nie no pewnie że można ;) Ale jak się nie ma znajomych to cieżko;)
Pozdrawiam!!!
Kuba.
Larwa
Posty: 54
Rejestracja: 02 gru 2009 13:26

Post autor: Larwa »

No właśnie :) nie ma się znajomych. A akwarium ma nietypowy wymiar (jest wyższe od standardowych). chyba kupię rzeczywiście nowe, 28 litrów mniejsze - nie powinno to robić rybom dużej równicy.
kramerio
Posty: 188
Rejestracja: 02 lut 2010 11:32
Lokalizacja: Niedźwiada-podkarpackie

Post autor: kramerio »

I tu się mylisz.
Te 28l zrobi ogromną różnicę no chyba że masz gupiki,neonki lub inne małe rybki takie jak te.Każdemu innemu gatunkowi zrobi to dużą róznicę.


Nim odpiszesz coś - popatrz najpierw na datę ostatniego postu i zastanów się, czy jest sens kontynuować dyskusję. MOD BARA
ODPOWIEDZ