pokarm żywy firmy KATRINEX

Co jedzą nasi podopieczni w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
AMF
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2015 22:36

pokarm żywy firmy KATRINEX

Post autor: AMF »

Witam,
Proszę o Wasze opinie na temat żywego pokarmu firmy Katrinex. Chciałabym urozmaicić dietę ryb o żywy pokarm, ale w sklepach najczęściej są na wagę rureczniki, w odkrytych pojemnikach, po których chodzą muchy i inne robactwo : / . Ostatnio w jednym ze sklepów zauważyłam żywy pokarm w woreczkach firmy KATRINEX - larwy solowca, wodzień, dafnia. Obawiam się powrotu niedawnej choroby po żywym pokarmie dlatego proszę o Wasze zdanie.
przemkokatowice
Posty: 577
Rejestracja: 04 lis 2014 12:08

Post autor: przemkokatowice »

Pokarm żywy z katrinexu jest bardzo dobrej jakości, naprawdę go polecam, trzeba tylko czasami uważać na ochote, zdażało się że było dziwnie bądź kiepsko zapakowana....
AMF
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2015 22:36

Post autor: AMF »

Dziękuję za odpowiedź. Ponieważ przez długi czas nikt nie wypowiedział się w temacie zdążyłam już zaryzykować i wypróbowałam pokarm. Kupuję z tej firmy wodzienia i mogę polecić. Larwy są ruchliwe, ryby chętnie je zjadają i nie ma żadnych chorób.
Awatar użytkownika
krzych_100
Moderator
Moderator
Posty: 3937
Rejestracja: 11 lut 2014 12:16
Lokalizacja: Bytom

Post autor: krzych_100 »

W jakich sklepach jest ten pokarm dostępny (ew. prosiłbym na PW)?
Pozdrawiam
Krzysztof
------------------------------
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem :)
Prowadź dyskusję na Forum, nie na PW.
kurka
Pomocnik
Posty: 739
Rejestracja: 09 paź 2014 19:28
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kurka »

Żywy pokarm (w woreczkach) z katrinexu jest naprawdę dobrej jakości, co do ochotki to jej nawet mrożonej bym nie podała rybom a co dopiero żywej :P

Krzychu, można go kupić w katowickich leopardusach oraz w kakadu na trzech stawach, wszystkie te sklepy mają świeżą dostawe co piątek :D
AMF
Posty: 9
Rejestracja: 14 lut 2015 22:36

Post autor: AMF »

W prywatnych mniejszych sklepach na śląsku także jest ten pokarm, ale zazwyczaj w 1-2 dni w tygodniu mają świeże dostawy.
kurka
Pomocnik
Posty: 739
Rejestracja: 09 paź 2014 19:28
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kurka »

AMF pisze:W prywatnych mniejszych sklepach na śląsku także jest ten pokarm, ale zazwyczaj w 1-2 dni w tygodniu mają świeże dostawy.
Wszystkie sklepy mają świeżą dostawe w piątki bo wtedy katrinex objeżdża GOP.
Awatar użytkownika
krzych_100
Moderator
Moderator
Posty: 3937
Rejestracja: 11 lut 2014 12:16
Lokalizacja: Bytom

Post autor: krzych_100 »

W Kakadu 3-stawy, dostawy mają chyba we czwartki (przynajmniej ryb, tak mnie poinformowano).
Pozdrawiam
Krzysztof
------------------------------
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem :)
Prowadź dyskusję na Forum, nie na PW.
kurka
Pomocnik
Posty: 739
Rejestracja: 09 paź 2014 19:28
Lokalizacja: Katowice

Post autor: kurka »

Ryb być może jednak pokarm żywy z katrinexu przyjeżdża w piątki :)
ODPOWIEDZ