[112l] Mieczyki itp.

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

dawid30
Posty: 112
Rejestracja: 18 wrz 2015 19:59

Post autor: dawid30 »

Siemka. Przepraszam za przerwę, ale byłem zajęty. Nagrałem dla Was filmik z samcem mieczyka Neonowego. Kto nie wie jak one wyglądają dowiedzą się tu ponieważ gra on główną rolę LINK https://www.youtube.com/watch?v=dD6nfpm_Zb0 . Samiec jest bardzo płodny. Miecz wyrósł mu dopiero kiedy dorósł do dość słusznych rozmiarów. Takie samce w moim mniemaniu są mocniejsze i wpływają dobrze na hodowle(jej jakość). Pozdrawiam Dawid30
Ostatnio zmieniony 14 lut 2016 0:36 przez dawid30, łącznie zmieniany 1 raz.
dawid30
Posty: 112
Rejestracja: 18 wrz 2015 19:59

Post autor: dawid30 »

Witka. Gdzie byłem jak mnie nie było? Zająłem się moim drugim hobby jakim jest gitara. U rybek działo się nie najlepiej ponieważ 3 sztuki zachorowały na martwice pletw.Zamówiłem Trypaflawin z Zooleku i po sprawie. Dobry lek ogólnie. Na dzien dzisiejszy ryby które były chore dochodzą do formy. Tymczasem pozdrawiam czekajcie na fotki i film.
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Cieszę się, że kuracja Trypaflawinem pomaga. Czekam na fotki.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
dawid30
Posty: 112
Rejestracja: 18 wrz 2015 19:59

Post autor: dawid30 »

A oto wesoły mieczyk ananasowy. Wesoły na święta pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=QoxyuRMCyGs
dawid30
Posty: 112
Rejestracja: 18 wrz 2015 19:59

Maluszki

Post autor: dawid30 »

Cześć i czołem. Tu umieszczam filmik swoich maluszków https://www.youtube.com/watch?v=pWC7EHC5aIg . Są to zmienniaki myszka miki, zielone dzikusy plus tuxedo.
dawid30
Posty: 112
Rejestracja: 18 wrz 2015 19:59

Post autor: dawid30 »

13.02.2016
Po długiej nieobecnosci witam w mojej galerii. Mojej starej obsady juz nie ma przejął ją hodowca z nie dalekiego mi miasta. Ogólnie dochowalem się ok. 30 sztuk 2cm mieczykow hallera. Oprócz tego mam 2 cm czerwone w ilości 10 sztuk i platynki 1,5cm. Zrezygnowałem z karmienia intensywnego pokarmem żywym mieczykow bo obserwowałem złą przemiane materii. Dwa razy w miesiącu odpalam artemie. Dobre rady dostałem od moderatora Bara. Daje w większości płatki z zawartością jajka, granulat hikari later i jakby powiedzieć jakoś to fajnie śmiga. Natura sama wyregulawała ilość ryb , które mają dalej egzystować w akwarystyce. Oprócz tego kotnik 72l mieści ok. 60 sztuk narybku linii xiphophorus. Ryby nie długo znajdą swoich właścicieli. Zostaną u mnie tylko potencjalnie najfajniejsze samice. Samce dobiore ze sklepu lub od hodowcy z pobliskiego mi miasta. Dla spłacenia długu z racji, że mnie długo nie było znowu w galerii daje link do filmu, który nakręciłem parę tygodni temu z najmniejszego kotnika gdzie perypetie małego zbrojnika widać najlepiej https://m.youtube.com/?hl=pl&gl=PL#/watch?v=HmMVfzah5Ew pozdrowienia cześć.........cdn
Awatar użytkownika
chemik4
Moderator
Moderator
Posty: 8009
Rejestracja: 04 maja 2006 14:57
Lokalizacja: Tworóg / Jemielnica

Post autor: chemik4 »

Link nie działa...
Pozdrawiam,
Kamil

Dziwne... U mnie działa :mrgreen:
dawid30
Posty: 112
Rejestracja: 18 wrz 2015 19:59

Post autor: dawid30 »

Sprawdź jeszcze raz. U mnie działa.
Awatar użytkownika
chemik4
Moderator
Moderator
Posty: 8009
Rejestracja: 04 maja 2006 14:57
Lokalizacja: Tworóg / Jemielnica

Post autor: chemik4 »

Dalej nic... pod Cyberfoxem 64-bit kieruje na stronę główną YT, pod IE "przeglądarka nie obsługiwana"

Żeby nie było, link z 29 grudnia 2015 działa prawidłowo.
Pozdrawiam,
Kamil

Dziwne... U mnie działa :mrgreen:
colo75
Posty: 63
Rejestracja: 04 lut 2016 18:18
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: colo75 »

Fajne male stadko ;) zycze aby wszystkie dorosly ;)
112l
Buntownik obsad ,praktyk nie teoretyk ;) dla nie których na forum wrzód na kwiatku ale to co o mnie myślą mam to głęboko w kwiatku ;)
Awatar użytkownika
Neurochirurg
Ekspert akwarysta
Posty: 2796
Rejestracja: 29 wrz 2015 10:02
Lokalizacja: opolskie

Post autor: Neurochirurg »

chemik4 pisze:Dalej nic... pod Cyberfoxem 64-bit kieruje na stronę główną YT, pod IE "przeglądarka nie obsługiwana"

Żeby nie było, link z 29 grudnia 2015 działa prawidłowo.
Problem chyba jest u Ciebie. Każde urządzenie (telefon, tablet i komp.) poprawnie obsługuje podany link.
colo75
Posty: 63
Rejestracja: 04 lut 2016 18:18
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: colo75 »

Zalezy jakiej przegladarki uzywa ? Jak ne ta co ma niech sprobuje inna otworzyc ?
Ostatnio zmieniony 14 lut 2016 11:40 przez colo75, łącznie zmieniany 1 raz.
112l
Buntownik obsad ,praktyk nie teoretyk ;) dla nie których na forum wrzód na kwiatku ale to co o mnie myślą mam to głęboko w kwiatku ;)
Awatar użytkownika
Dhuz
Ekspert akwarysta
Posty: 1634
Rejestracja: 14 cze 2015 8:35
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: Dhuz »

@chemik4, tu masz link, który powinien działać, OP coś ma nie teges z adresem.

https://www.youtube.com/watch?v=HmMVfzah5Ew&app=desktop
Awatar użytkownika
chemik4
Moderator
Moderator
Posty: 8009
Rejestracja: 04 maja 2006 14:57
Lokalizacja: Tworóg / Jemielnica

Post autor: chemik4 »

Dhus, dzięki, ten działa :)

Poprzedni link nie działa u mnie a sprawdzałem na 3 komputerach, 2x Vista x64 i Win 7 X64, przeglądarki Firefox, Cyberfox, Chrome, IE (oczywiście najnowsze dostępne wersje) i lipa... a na telefonie z Androidem działa na Operze :bredzisz
Pozdrawiam,
Kamil

Dziwne... U mnie działa :mrgreen:
Awatar użytkownika
Neurochirurg
Ekspert akwarysta
Posty: 2796
Rejestracja: 29 wrz 2015 10:02
Lokalizacja: opolskie

Post autor: Neurochirurg »

chemik4 pisze:Dhus, dzięki, ten działa :)

Poprzedni link nie działa u mnie a sprawdzałem na 3 komputerach, 2x Vista x64 i Win 7 X64, przeglądarki Firefox, Cyberfox, Chrome, IE (oczywiście najnowsze dostępne wersje) i lipa... a na telefonie z Androidem działa na Operze :bredzisz
A ja zapomniałem, że na każdym urządzeniu mam Safari :)
ODPOWIEDZ