Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomościPrywatne wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

[240L] powrót do zieleniaka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 09 Maj 2018 9:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pshemko Brasil napisał:
Co to za roślina po lewej stronie, trochę z tyłu?

Czesc

Ten chwast, o ktorym wspominasz to: Nymphoides hydrophylla odmiana Taiwan. Dostalem ja kiedys gratis jak kupowalem sole nawozow i przyszla taka biedna i mala ze myslalem ze zaraz zgnije, ale jak widac sie troche wyrobila i czeka powoli na koszenie.

A z tymi brzankami to jest tak ze to sa straszne glodomory, wystarczy przejsc obok zbiornika i juz sa przy tafli wody z mysla ze bedzie jedzenie. Bardzo lagodne i spokojne rybki, czesto sie ganiaja i sa malo upierdliwe dla innych mieszkancow. Ja mam dwa gatunki brzanek: wysmukle i odeskie i oba gatunki swietnie sie dogaduja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pshemko Brasil

PostWysłany: 09 Maj 2018 11:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc twoje brzanki to tak trochę jak moje MacGyvery (Tetra Azul). Cały czas zawieszone pod taflą w czekiwaniu na jakiś kąsek do pożarcia.
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 25 Maj 2018 18:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawno nic nie bylo to pare zdjec roboczych. Dalem ciala bo przez prawie tydzien lalem zamiast mikro ferropolu, ktory dozuje 2x dziennie to lalem nieswiadomie 2x makro green + jeszcze normalnie makro co leje Neutral Skaplem sie jak mi zapylilo szybe czolowa po przedawkowaniu azotu z tego makro green. Mam nauczke zeby nie trzymac nawozow w jednakowych butelkach.

Nic nie robione od dluzszego czasu, troche Stellatusa obcielem bo zle sie rozrastal i dostal kolejna szanse sie poprawic.
Powrót do góry
Raori
Początkujący pomocnik

PostWysłany: 30 Maj 2018 17:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ściemniasz coś z tymi glonami.

[126L] Dżungla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 05 Cze 2018 19:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troche sie zielsko zaczelo panoszyc Smile

Powrót do góry
lewockir

PostWysłany: 06 Cze 2018 7:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, że nie będziesz zły ale ustawiłem sobie na tapecie zdjęcie Twojego podwodnego świata...
Powrót do góry
michelle1992
Moderator
Moderator

PostWysłany: 06 Cze 2018 8:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki uroczy trawniczek <3
A Lotos jak się rozłożył.

mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 06 Cze 2018 8:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lewockir napisał:
mam nadzieję, że nie będziesz zły ale ustawiłem sobie na tapecie zdjęcie Twojego podwodnego świata...

Dziekuje i bardzo mi milo z tego powodu. Postaram sie zrobic lepsze zdjecie po serwisie, nie uzywajac do tego telefonu.

michelle1992 napisał:
Jaki uroczy trawniczek <3
A Lotos jak się rozłożył.

Dziekuje pani Michalino, trawnik juz dawno nadaje sie do obciecia, a z tym lotosem to jest tak ze to jednak nie jest Lotos he he Mr. Green
Powrót do góry
Raori
Początkujący pomocnik

PostWysłany: 10 Cze 2018 8:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to teraz pojechałeś po całości
Cud miód malina.

[126L] Dżungla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 10 Cze 2018 9:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje, zbiornik zajmuje sie sam soba juz na takim etapie, a wlasciciel ma relax Mr. Green
Powrót do góry
MarJan
Akwarysta

PostWysłany: 10 Cze 2018 9:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właściciel strzelaj zdjęcia na tapety lub sprzedaż je producentom nawozów dla reklamy ich wyrobów Wink

Moje 112l >>klik<< Smile
Powrót do góry
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 11 Cze 2018 10:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MarJan napisał:
Właściciel strzelaj zdjęcia na tapety lub sprzedaż je producentom nawozów dla reklamy ich wyrobów Wink

Dzieki. Powiem szczerze ze przestalem juz kupowac drogie specyfiki, od jakiegos czasu jade juz tylko na tanich solach z alledrogo, jedynym wyjatkiem jest mikro Ferropol z JBL, ktory uwazam za wysmienity produkt i dozuje na noc po 3ml dziennie non-stop. Byc moze kiedys sie przesiade na Intermag ale za slaby jeszcze jestem zeby siegnac po niego, ludzie chwala go i przeklinaja wiec strach bierze gore.
Powrót do góry
lysy68
Pomocnik

PostWysłany: 13 Cze 2018 7:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mark ale masz naprawdę rękę do prowadzenia tego szkiełka,aż się oko cieszy.ja też stosuję ferropol ale tylko do podmienianej wody raz w tygodniu. Smile
M.M
Powrót do góry
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 13 Cze 2018 8:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za mile slowa. Ferropol robi prawdziwa dobra robote jesli chodzi o mikro to fakt Smile

Niechce cie namawiac, bo nieznam biologi twojego zbiornika ale lepszym rozwiazaniem wg mnie jest podawanie malych dawek na noc codziennie zapewniajac dostep do mikro elementow non-stop.
Powrót do góry
mark_farina
Akwarysta

PostWysłany: 23 Cze 2018 17:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taki maly sobotni updejcik zieleniaka. Generalnie straszna nuda, nic sie nie dzieje, ryby sobie plywaja, krewetki cos tam z roslin wpierdzielaja i tak mija dzien za dniem jak w czeskim filmie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

Skocz do: