Red cherry z danio

Hodowla krewetek, raków; ślimaki i inne stworzenia

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
lord1985
Posty: 90
Rejestracja: 11 sty 2015 9:10

Red cherry z danio

Post autor: lord1985 »

Hej. Mialem mase czasu krewetki z kiryskami i ampulariami. Postanowilem jednak dokupic rybki... Danio czerwone... I widze ze po nocy sa najedzono... Poluja mi na krewetki? Stado Danonow 11szt a krewetek ponad100 ... Duzoooo roslin ... 112L akwarium...

Dzieki za rady
Pozdro
loo
Awatar użytkownika
lysy68
Pomocnik
Posty: 911
Rejestracja: 24 lut 2017 8:06
Lokalizacja: Radziejowice

Post autor: lysy68 »

może tak być.ja kiedyś już pisałem o danio.miałem ich tylko 4 sztuki a terroryzowały mi cholernie krewetki red cherry.nie dawały im spokoju a jak tylko dorywały noszącą jajeczka to praktycznie ją rozszarpywały.przyjrzyj się dokładniej zachowaniu tych rybek w stosunku do krewetek.ja bym nawet się nie spostrzegł iż jest coś nie tak gdybym jednego razu nie zobaczył w pysku danio jajeczek krewetki i co mnie zaciekawiło dlaczego one bez przerwy do anubiasa się dobijały a to było ulubione miejsce moich redek siedzących między liściami.potem na moich oczach dosłownie wypędziły i rozszarpać chciały następną.
moje pierwsze 54L (60x30x30)DIVERSA StartUp 60
oraz kostka 30L 40x25x30
pozdro
M.M
lord1985
Posty: 90
Rejestracja: 11 sty 2015 9:10

Post autor: lord1985 »

Ja widzialem ze probowaly nie raz chwycic krewetke ale te uciekaly ... Wiec na moich oczach nie zjadaly kreweci ale jak proboja czasem upolowac to pewnie w nocy so tam zjedza...
loo
ODPOWIEDZ