Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna Tekst alternatywny

RegulaminRegulamin  FAQFAQ   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   PortalPortal  RedakcjaRedakcja

PartnerzyPartnerzy   ProfilProfil   Prywatne wiadomo軼iPrywatne wiadomo軼i   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Restart 120l

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Akwarystyka s這dkowodna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
ㄆkasz1996

Do陰czy: 14 Sty 2018
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: 14 Sty 2018 15:00    Temat postu: Restart 120l Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Zaczn od podstaw. Posiadam akwarium 120 l w kt鏎ym zamierzam przeprowadzi restart.

Obsada : 2 skalary, 3 zbrojniki Niebieskie, 8xNeony, 4x Tetra kolor
Zamierzam dokupi jeszcze jakie ryby przydenne.
Jakie mog kupi? Ewentualnie co mog zmieni?

Ro郵inno嗆 : Moje ro郵iny z powodu braku nawo瞠nia doprowadzi貫m do op豉kanego stanu.
Chc kupi zestaw ro郵in z allegro. Ale tu pytanie czy w tak pogod jest szansa 瞠 dojd mi w stanie kt鏎y umo磧iwi mi odratowanie ich po podr騜y?

Nawo瞠nie: Chc kupi testy JBL i zestaw nawoz闚 tak aby na bie膨co kontrolowa badane parametry wody.

Filtr: Posiadam filtr zewn皻rzny Multikanii 800 z jednym pojemnikiem w kt鏎ym znajduj si keramzyt.
Zam闚i貫m drugi kube貫k w kt鏎ym chc umie軼i ceramik. Czy to dobry pomys? Ewentualnie co b璠zie lepsze.

Pod這瞠: Planuj wymieni na 眨irek rzeczny o granulacji 1-3mm lub ch皻niej 2-3mm. Jestem te ciekaw jak w roli pod這瘸 spe軟ia si barwiony piasek kwarcowy.
Czy pod 篤irek musz kupi jaki substrat pod 篤irowy albo pod這瞠 aktywne? Je瞠li tak to jakie b璠zie najlepsze?

W czasie restartu wlej co najmniej 60 l wody kt鏎a teraz znajduj si w akwarium i wygotuj wszystkie kamienie jakie b璠 chcia spowrotem umie軼i w zbiorniku.
O czym musz pami皻a albo czego mi b璠zie brakowa?
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil autora Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum akwarystyczne Akwaforum Strona G堯wna -> Akwarystyka s這dkowodna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz do陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a pliki na tym forum