tło strukturalne

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
monis
Posty: 48
Rejestracja: 17 cze 2016 17:51

tło strukturalne

Post autor: monis »

witam
proszę o poradę ,planuję restart zbiornika 450l , zmieniam podłoże (obecnie piach) na żwir bazaltowy 1-3 mm czarny .Zakupiłam tło strukturalne do mojego zbiornika i pytanie jak rozwiązać problem z filtrami ?Czy oba kubełki przed tło czy jeden wlot za tło ?Filtry to jbl e1501 i hw 304b .Chcę jeszcze dodać kurtynę napowietrzającą...proszę o jakieś sugestie....pozdr

Nie pisz posta pod postem, jak chcesz coś dopisać użyj opcji "zmień". Posty połączyłam. MOD BARA
Temat przenoszę do działu Sprzęt.
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

W większości przypadków tło strukturalne powinno dokładnie dopasować się do tylnej szyby i do niej przylegać, więc nie bardzo rozumiem pytanie. Czy możesz nam przedstawić jakieś zdjęcia poglądowe, jak to wygląda i jak chcesz, żeby wyglądało?
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
monis
Posty: 48
Rejestracja: 17 cze 2016 17:51

Post autor: monis »

tło strukturalne nie dolega do tylnej szyby w niektórych miejscach jest koło 5cm wolnej przestrzeni,ogólnie zabierze koło 15cm z szer. akwarium,zrobi się tam przestrzeń gdzie woda będzie stała.....jest to tło wew.
ODPOWIEDZ