[54l] Pomysły na obsade akwa.

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Rurza
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2018 12:19

[54l] Pomysły na obsade akwa.

Post autor: Rurza »

Hej tak jak w temacie szukam odpowiedniej obsady dla mojego małego litrażu a dokładnie 54l w którym od dwóch tygodni pływa jedynie tylko moje danio pręgowane (jest ze starego akwa i chyba mnie lubi) .
Akwarium oczywiście słodkowodne wyposażony jestem w pełni ,rośliny zielone ,a parametry wody są w porządku więc nic tylko wpuszczać, ale co?
Daje wam wolną rękę co ładnego mógłbym w takim czymś hodować ,aby rybki miały przyjemnie (nie tylko ozdobne ale i denne) . Dajcie swoje pomysły i może jakieś wskazówki do tych rybek w które polecacie mi zainwestować :)
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15742
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Czemu zakładasz taki temat w dziale Wolny Temat, jak jest do tego specjalnie utworzony dział o Obsadach?

Temat przenoszę do odpowiedniego działu.
Poprawiam tytuł Twojego tematu na zgodny z Regulaminem Działu Obsady.
Proszę poczytaj tematy o proponowanej obsadzie do 54l bo już wielokrotnie o tym pisaliśmy.
Proszę podaj dokładnie parametry wody, jaką masz w akwarium. Dla danio pręgowanego ten zbiornik jest nieco przymały. To chłodnolubna ryba wybitnie stadna, dla tego gatunku minimalna długość akwarium to 80cm - bardzo lubią pływać.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Awatar użytkownika
lysy68
Pomocnik
Posty: 911
Rejestracja: 24 lut 2017 8:06
Lokalizacja: Radziejowice

Post autor: lysy68 »

Przede wszystkim musisz dokładniej opisać to swoje akwarium.
co to znaczy parametry w porządku?jakimi testami robione?
podaj wyniki testów i pod nie będzie można dobrać konkretne rybki.
no i oczywiście wstaw zdjęcia akwarium na zewnętrzny serwer np.fotosik i załącz linki w swoim poście
moje pierwsze 54L (60x30x30)DIVERSA StartUp 60
oraz kostka 30L 40x25x30
pozdro
M.M
ODPOWIEDZ