[128] sturisoma home

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Raori
Początkujący pomocnik
Posty: 1095
Rejestracja: 28 sie 2017 10:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Raori »

Bardzo ładne.
Obrazek
[126L] Dżungla
goldi_
Posty: 1665
Rejestracja: 20 lut 2018 12:51
Lokalizacja: Piła

Post autor: goldi_ »

Mam dzisiaj dzień dobroci dla zwierząt wiec postanowiłem wreszcie podmienić wodę (kiedyś już podmieniałem ale to było w zeszłym roku)

Oczywiście podmiana mnie tak wyczerpala że zrezygnowałem z przycinki więc zbiornik ujawnia się w prawdziwej swojej krasie z nominacją do najbardziej zaniedbanego zbiornika w moim życiu . Mimo to jestem z niego nawet zadowolony choć zupełnie go nie rozumiem bo :
wody nie podmieniam (no jeśli na ścisłość to ze 2 albo 3 razy podmieniłem) , nie nawożę z wyjątkiem spontanicznego sypnięcia potasem a raz albo dwa nawet się wysiliłem i wsypałem odroibinę siarczanu magnezu .

Glonów nie ma mułu nie ma - gdyby nie karmienie i czasami wycinka obrazek do oglądania . Hmm...

Obrazek
Awatar użytkownika
Neurochirurg
Ekspert akwarysta
Posty: 2796
Rejestracja: 29 wrz 2015 10:02
Lokalizacja: opolskie

Post autor: Neurochirurg »

Fajny zbiornik. Jak coś jest dobrze zaplanowane od początku to i "nieuczesane" dobrze wygląda. Gratuluję.
Obrazek<----klik
[360] Los Angelfish
[30] Samotne drzewko
goldi_
Posty: 1665
Rejestracja: 20 lut 2018 12:51
Lokalizacja: Piła

Post autor: goldi_ »

Dzięki . Z tym zaplanowaniem chyba nie do końca bo hardscape zniknął .

Własciwie miałem korygować aranżacje ale absolutna bezobsługowośc tego zbiornika mnie intryguje więc niech się dziej co chce - może jutro się zdobędę i jakieś sianokosy wdrożę
Biniu
Posty: 217
Rejestracja: 22 lis 2018 19:58
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Biniu »

Pięknie wygląda :)
Zgadzam się z Neurochirurgiem widać tu dobrą rękę przy doborze roślin i ich umiejscowieniu. To i zabiegów nie wymaga jak wszystko jest zrobione tak jak powinno.
ODPOWIEDZ