Rozmnożyły mi się krewetki:-DD

Hodowla krewetek, raków; ślimaki i inne stworzenia

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldred
Początkujący pomocnik
Posty: 275
Rejestracja: 03 sty 2006 23:50
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Rozmnożyły mi się krewetki:-DD

Post autor: Aldred »

Coś niesamowitego :-)) Wczoraj moje dwie krewecie zmieniły skórkę :) A już od paru dni dziwnie się zachowywały. Dzisiaj patrze a tu na szybie jakaś biała plamka. Wygrzebałem mój stary mikroskop i co widzę. Mała krewecia :D :D
I co wy na to?? Boję się, że zostanie pożarta :? Co mam robić. Ale fajnie.
Ciekawy jestem czy gdzieś jeszcze nie ma jakiś jajeczek. Czekam na wasze rady . Co z tym fantem zrobić



Kurcze nie wiem !!! CO to może być innego tak się teraz przyglądam i zastanawiam się czy to może nie jest otosek albo co. Rusza paszczą tak jak by to był otosek. To jest bardzo maleńkie. Taka mała biała poruszająca się plamka po szybie. Macie jakieś pomysła?????? Bo ja już zgłupiałem :shock: Muszę coś pocytać na ten temat. Uciekło to teraz na boczną ścianke i się skryło :evil:



Właśnie czytam o rozmnażaniu krewetek i z tego co piszą to małe prawdopodobieństwo że to jest kreweci. W takim razie co?? :shock: Poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie :roll:
A może to mały ślimak :oops: Ale bym wpadkę zaliczył :wink:


Radze nauczyć się korzystać z opcji "ZMIEŃ"...p.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

Osobiście obstawiam po cichu, ze to nie jest żadna rybka :) Po pierwsze akwa ze tak powiem troche świeżynka w sensie nowe, po dwa rybki dopiero co w nim, wiec aklimatyzacja w akwarium...i wlasnie obstawiam zdecydowanie na slimaka skoro po szybce zasuwa :)

Pozdrowienia
Mireks
200l - profil
____________________________________________
Awatar użytkownika
Aldred
Początkujący pomocnik
Posty: 275
Rejestracja: 03 sty 2006 23:50
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Aldred »

ale teraz mi głupio :oops: Mogłem najpierw doczytać :roll: Jak to był ślimak to ja już go wytropie i zabiję. :twisted: Temat można usunąć jak by się ktoś pytał. :oops: :?

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

Spoko nic sie nie stało, miło ze sie dzielisz na bieżaco co sie dzieje, mnie tam sie to podoba, a mylic sie kazdy myli, choc bywaja tu czasem na cale szczescie na chwile nieomylni :)

Pozdrowienia
Mireks
200l - profil
____________________________________________
Awatar użytkownika
Lum
Początkujący pomocnik
Posty: 261
Rejestracja: 17 sie 2005 20:26
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Lum »

Aldred pisze:ale teraz mi głupio :oops: Mogłem najpierw doczytać :roll: Jak to był ślimak to ja już go wytropie i zabiję. :twisted: Temat można usunąć jak by się ktoś pytał. :oops: :?
Nie przejmuj się. Nie zawsze od razu wiadomo cóż to takiego - ślimak czy rybcia. Kiedyś w akwa zauważyłam takie maleńkie czarne kreskowate "robaki" przyklejone do szyb, i od czasu do czasu "skakały" z miejsca na miejsce :shock: Przeraziłam się, co to za zaraza, a okazało się, że to malutkie danio pręgowane :P
Tak więc może póki co, nie zabijaj "tego czegoś". Poczekaj co z tego wyrośnie :wink:
Awatar użytkownika
Aldred
Początkujący pomocnik
Posty: 275
Rejestracja: 03 sty 2006 23:50
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Aldred »

Dzieki za dobre słowo :) Tym samym utwierdziłem się w przekonaniu, że dobrze trafiłem i że nikt mnie na tym forum z byle powodu nie wyśmieje :-)
Obrazek
ODPOWIEDZ