napowietrzanie poprzez filtr aquael turbo 500 a kurtyna napo

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Trex
Posty: 768
Rejestracja: 10 lis 2017 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Trex »

rm4e pisze:OMON zapodaj fote baniaczka jak zrobisz ,czy to kurtyną czy bez ;)

Norbi wnosi to coś do tematu ?? co kolowiek?? To łaskawie nie rób śmietnika, Twój komentarz nie odnosi się w żaden sposób do tematu.

krzych_100 przepraszam ale on się czepia ze złośliwości z frustrowanego człowieka.

Niedługo to będziesz pytał Krzycha czy możesz zapalić światło w akwarium i zaraz za to przepraszał.
Norbi
Posty: 290
Rejestracja: 03 paź 2013 0:09
Lokalizacja: USA

Post autor: Norbi »

rm4e pisze:OMON zapodaj fote baniaczka jak zrobisz ,czy to kurtyną czy bez ;)

Norbi wnosi to coś do tematu ?? co kolowiek?? To łaskawie nie rób śmietnika, Twój komentarz nie odnosi się w żaden sposób do tematu.

krzych_100 przepraszam ale on się czepia ze złośliwości z frustrowanego człowieka.
Po pierwsze - słowo ''cokolwiek'' pisze się razem a nie osobno. Po drugie - oczywiście że ''wnosi''. Ktoś kto poleca ''zameczek'' albo ''wrak'' w akwarium jest albo ignorantem albo trollem i nie ma pojęcia o akwarystyce ( nie mylić akwarystyki z trzymaniem Bojownika w szklanej kuli ). Jak ja miałem akwarium to podejrzewam że ciebie jeszcze na świecie nie było więc takie uwagi zachowaj dla siebie. Po trzecie - @Trex ma rację. Przeczytałem twoje ''posty'' i mam wrażenie że jeszcze trochę to będziesz pytał @krzych100 kiedy ryby karmić albo wodę podmieniać. Jak chcesz założyć ''towarzystwo wzajemnej adoracji'' to pomyliłeś fora - spróbuj na zapytaj.onet. I przestań spamować bo to twoje ''wypowiedzi'' nie wnoszą nic do tematów założonych przez forumowiczów. Nabijasz tylko licznik postów a tak naprawdę .... wiedzy nie masz żadnej. Tyle w temacie, przepraszam za OT ale wszystko ma swoje granice.
Akwarystyka to fajne hobby :)
rm4e
Posty: 33
Rejestracja: 07 lis 2018 19:03

Post autor: rm4e »

Odpisałem Ci na pw w samych superlatywach, i tak mam mała wiedzę, dlatego cieszę się że ktoś mi poświęca czas, i chcę by wiedział że to doceniam. Jeśli tego nie rozumiesz to idź i zastanów się nad sobą i własnym podejściem do innych. Nie wszyscy pozjadali wszystkie rozumy.
Awatar użytkownika
krzych_100
Moderator
Moderator
Posty: 3937
Rejestracja: 11 lut 2014 12:16
Lokalizacja: Bytom

Post autor: krzych_100 »

Proszę powstrzymać emocje i skupić się na temacie.
Pozdrawiam
Krzysztof
------------------------------
Nigdy nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem :)
Prowadź dyskusję na Forum, nie na PW.
ODPOWIEDZ