DESZCZOWNICA DO KASKADY?

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
PTAK GROMU
Posty: 61
Rejestracja: 12 lut 2006 17:02

DESZCZOWNICA DO KASKADY?

Post autor: PTAK GROMU »

Hej.

Może ma ktoś pomysła na desczownice na FZN2? lub jakiekolwiek ograniczenie prądu wody(poza zmniejszeniem wydajnosci) moja moczarka ma problem z utrzymaniem pionu :lol: a chce ją przesadzic bliżej prawego rogu ,filtr mam z prawej strony na bocznej ściance


Obrazek


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 23 mar 2006 22:43 przez PTAK GROMU, łącznie zmieniany 1 raz.
Akwa 240 l.
Awatar użytkownika
porki38
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 774
Rejestracja: 27 maja 2005 13:46
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, Łódź

Post autor: porki38 »

A jaki masz poziom wody w akwa? U mnie jest tak że kasakda fzn-3 przelewa wodę idealnie na tafe wody i w ten wposób woda idzie na drugi koniec akwa (zobacz moje akwa w galerii) a nie do dołu jakby spadała z wysokości. A żadnej deszczowni nie ma szans zrobic....
Pozdrawiam
90l-SA - sprzedam
Awatar użytkownika
brzucho
Początkujący pomocnik
Posty: 124
Rejestracja: 14 lut 2006 10:57
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: brzucho »

Hej!!

Całkowicie zgadzam sie z porki38 :D głównym zadaniem deszczowni jest wprawienie tafli wody w ruch co napowietrzy wode w akwarium. A jezeli woda z filtr będzie przelewała się idealnie na taflę wody to zostanie dobrze napowietrzona i ruch w tym akwarium też będzie optymalny :!:

Pozdrawiam
PTAK GROMU
Posty: 61
Rejestracja: 12 lut 2006 17:02

Post autor: PTAK GROMU »

HEJ


No wode nalałem właśnie tak zeby spływała płynnie po tafli no ale moczarkę mam akurat przy tym rogu gdzie filtr i mimo to gdzieś ją "zawiewa" ku środkowi akwa no ale trudno :( jakoś może sie to ustabilizuje roslinki podrosną to mam nadzieję że bedzie ok
Pozdrawiam :wink:
Akwa 240 l.
ODPOWIEDZ