jaka ładna i estetyczna grzałka

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
aleextra
Posty: 83
Rejestracja: 28 gru 2018 11:12
Lokalizacja: Mysłowice (Śląsk)

jaka ładna i estetyczna grzałka

Post autor: aleextra »

Mam zamiar postawić baniak 112l (czyli około 100l wody) w okolicach lutego. Jaka ładna i estetyczna grzałka mogłaby zostać użyta? Z wymagań to jedynie termostat i w pełni wodoszczelna. Filtracja będzie najprawdopodobniej ikola 250, akwarium 80x35, 40cm wysokości, w środku wyspa, ruch wody naokoło.

Dodam: nie chodzi mi o najtańszą, musi być estetyczna.
Awatar użytkownika
Neurochirurg
Ekspert akwarysta
Posty: 2796
Rejestracja: 29 wrz 2015 10:02
Lokalizacja: opolskie

Post autor: Neurochirurg »

Easy Heater Aquaela. Jeżeli będzie filtr zewnętrzny to można pomyśleć o przepływowej grzałce.
Obrazek<----klik
[360] Los Angelfish
[30] Samotne drzewko
Awatar użytkownika
mark_farina
Akwarysta
Posty: 2008
Rejestracja: 08 wrz 2016 12:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mark_farina »

Przeplywowa grzalka to najlepszy wybor. Ja sam uzytkuje Hydor'a juz ponad rok i jestem mega zadowolony, pamietaj zeby dobrac taka grzalke pod srednice wew./zew. twoich wezy z filtra czyli 12/16 lub 16/22 w najpopularniejszych rozmiarach.
aleextra
Posty: 83
Rejestracja: 28 gru 2018 11:12
Lokalizacja: Mysłowice (Śląsk)

Post autor: aleextra »

hmm, przepływowa na chwilę obecną chyba za droga będzie :( Ten Aquel też nie jest najtańszy. Szukam dalej, może kupię tanią a za jakiś czas przepływową.
goldi_
Posty: 1665
Rejestracja: 20 lut 2018 12:51
Lokalizacja: Piła

Post autor: goldi_ »

polecam grzałkę np. taką : https://allegro.pl/oferta/hanza-grzalka ... 7424259278

Mam 2 Hydory i jedną właśnie taką . Gdybym musiał kupić kolejną wybrałbym właśnie Hanzę i to wcale nie ze względu na cenę chociaż ona akurat jest sympatyczna.
Jeżeli cenowo nie pasują Ci ani aquaele anie te przepływowe to kup najtańszą jaką znajdziesz bo cała reszta to wsio ryba
aleextra
Posty: 83
Rejestracja: 28 gru 2018 11:12
Lokalizacja: Mysłowice (Śląsk)

Post autor: aleextra »

no cena już jest taka, że może się skuszę. Dzięki!
ODPOWIEDZ